تبریز فایننس

راز افراد ثروت مند در بازار های مالی !

علاقه به بیت کوین احتمالا قدرت آن را بیشتر کند

راز افراد ثروت مند در بازار های مالی : همه ما در اطرافمان افراد ثروتمند را می بینیم و بسیار خوب است که بدانیم آنها با چه برنامه ای به کسب ثروت پرداخته و موفق شدند و چرا هر روز ثروتمندتر می شوند. آنها یک سری استراتژی هایی برای خودشان تنظیم کرده که دقیقا اجرایشان می کنند. ابتدا بیایید تعریفی از دارایی داشته باشیم که یکی از دلایلی که جیب ثروتمندان هر روز پر پول تر می شود، هدفمند کار کردن بر مبنای همین دارایی است.

 

دارایی، هر چیزی است که ارزش پولی دارد مانند پول، سکه، خانه، ماشین، سهام شرکتها و ثروتمندان سعی می کنند دارایی هایی را کسب کنند که پول در جیب آنها می گذارد. به عنوان نمونه کارخانه ای را تاسیس کرده و سود آن هفتگی یا ماهیانه به حسابشان واریز شود و یا کسب و کاری راه اندازی کرده که برایشان سود و بازدهی دارد.

 

آنها برای آینده، پول پس انداز نمی کنند و برای کسب دارایی، سخت تلاش نمی کنند بلکه سعی می کنند دارایی های مختلفی را ایجاد کرده تا برایشان کار کنند و حتی اگر ورشکسته شوند چون هوش مالی بالایی جهت کسب ثروت دارند، به راحتی دوباره روی پای خودشان می ایستند.

 

پس ما هم باید سعی بر ایجاد کسب و کاری داشته باشیم تا بتواند وقتی که در خواب هستیم نیز برایمان سودساز بوده و سود آن را نیز بتوانیم دوباره در کسب و کار فعلی یا سایر کسب و کارها استفاده کرده تا منجربه پیشرفت فوق العاده ما در کسب ثروت شود.

 

حال فکر کنید اگر یک میلیون تومان داشته باشید و بتوانید هرماه ۱۰ درصد به سرمایه ماه قبل اضافه کنید و به سرمایه تان نیز دست نزنید در مدت ۱۰ سال یک میلیون تبدیل به ۹۲ میلیارد تومان می شود.

 

اگر سرمایه تان پنج میلیون تومان باشد و ماهانه سود ۵ درصد بگیرید بعد از ۵ سال سرمایه تان به ۹۳ میلیون خواهد رسید. در جدول زیر برای دوستان گرامی محاسبه کردم که اگر شما با سرمایه هایی معادل پنج میلیون تومان با بیست میلیون سرمایه گذاری کنید و بتوانید ماهانه سودی معادل ۵، ۱۰ درصد گرفته و سودتان را استفاده نکنید به چه نتایج جالبی خواهید رسید.

 

راز افراد ثروت مند در بازار های مالی

 

 

راز افراد ثروت مند در بازار های مالی فوق العاده است، مگه نه؟

 

از این استراتژی به راحتی میتوانید در سایر کارهایتان نیز استفاده کنید. هر تغییر مثبتی که می خواهید شکل بگیرد فقط به صورت مداوم و کم کم انجام دهید. این تغییر می تواند در سرمایه گذاری و یا نحوه خرج کردن پول و یا پس انداز کردن آن باشد و یا تغییر در سحرخیز شدن و مطالعه کتاب و کسب عادات مفید.

 

پس اگر حتی سرمایه تان کمتر از این مبلغ است و یا فعلا به اندازه ۵ درصد ماهیانه نمی توانید سود از سرمایه تان کسب کنید، تمرین کنید تا کم کم این استراتژی را پیاده و نتایج فوق العاده آن را در زندگی مالی و شخصی ببینید.

هر عادت خوبی که به نظرتان میرسد را در طول روز انجام دهید و سعی کنید هر روز حداقل ۵ دقیقه را به آن اختصاص دهید. این عادت می تواند پس انداز کردن مبلغ مشخصی در روز یا کاهش هزینه ها یا مطالعه کتاب مفید و هر چیزی که شما را یک قدم به موفقیت نزدیکتر کند، باشد. از تمام روزهایتان برای انجام کارهای لذت بخش که در آینده نیز سود خوبی برایتان به همراه خواهد داشت استفاده کنید.

 

همیشه در نظر داشته باشید ، کسانی در سرمایه گذاری موفق تر می شوند که استراتژی بلندمدت داشته و اسیر هیجانات کوتاه مدت نشوند. از جدول صفحه قبل هم به راحتی می بینید که تغییرات کوچک منجر به چه تغییر بزرگی در بلندمدت شده و ثروتهای چند میلیاردی را برای شما به همراه خواهد داشت و متوجه می شوید که زمان چه قدرت بزرگی دارد.

 

توجه کنید ثروتمندان نیز اگر استراتژی و برنامه ای برای سرمایه شان نداشته باشند، مسلما بعد از مدتي افت سرمایه خواهند داشت و آنهایی که با آگاهی، از سرمایه ها استفاده می کنند لایق ثروتمند شدن هستند. مهم تفکر ثروتمند شدن و عمل کردن بر طبق قوانین و پایبندی به استراتژی هاست.

 

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از بهترین مجموعه ها در غرب کشور است که سعی دارد بستری مناسب برای علاقه مندان در حوزه ی ارز دیجیتال با برگزاری دوره هایی مثل دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دوره های دیگر ایجاد کند.

 

شما می توانید با شرکت در این دوره ها سرمایه گذاری بی نظیری در کارنامه مالی خود ثبت کنید و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *