تبریز فایننس

دومین EFT بیت کوین به طور رسمی تایید خواهد شد !

دومین EFT بیت کوین

جیمز سیفارت ( تحلیل‌گرو کارشناس بلومبرگ) طی گزارشی اعلام کرده است که از تاریخ دوشنبه (10 اکتبر 2021)، در بورس بیت کوین پروشیرز ، صندوق قابل معامله(EFT)، معاملات خود را آغاز می‌کند. اگر این گزارش صحت داشته باشد، پس از صندوق وال کری ، این دومین ETF‌ بیت کوین است که از کمیسیون بورس آمریکا مجوز می‌گیرد.

 

طبق گزارشات کوین تلگراف ، ایی بیت کوین بر اساس قراردادهای آتی ،ارز دیجیتال بیت کوین است که از تاریخ 26 مهر (18 اکتبر) در بازار بورس آرکای نیویورک معامله خواهد شد.

 

افزون بر این گزارشات حاکی از آن است که کمیسیون بورس آمریکا با انتشار اطلاعیه‌ای به پروشیرز ، در روز جمعه اعلام کرده که EFT شرکت را پذیرفته است.

 

این صندوق قابل‌معامله در بورس بیت کوین، به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که از طریق قراردادهای آتی در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. به‌علاوه، پروشیرز در اطلاعیه پذیره‌نویسی خود عنوان کرده که ممکن است از روز دوشنبه معاملات ETF بیت کوین خود را آغاز کند.

 

این صندوق در آرکا معامله می‌شود و طبق اعلام کارشناس بلومبرگ، معاملات این ETF  با نرخ سود ۰.۹۵ درصد و با نماد BITO  انجام می‌گیرد

این در حالی است که پروشیرز در ماه شهریور (اوت) درخواستش را برای راه‌اندازی ETF‌ اتریوم در آمریکا پس گرفته بود. پروشیرز همچنین اعلام کرده است که هنوز هیچ سهمی از صندوق قابل‌ معامله در بورس بیت کوین خود را نفروخته است.

 

شب گذشته گزارش‌هایی منتشر شد که کمیسیون بورس آمریکا با درخواست والکری (Valkyrie) برای راه‌اندازی صندوق قابل‌معامله در بورس بیت کوین موافقت کرده است. SEC هنوز رسماً تأیید این صندوق‌ها را اعلام نکرده است.

 

این خبر که خواندید مربوط به تایید رسمی دومین EFT بیت کوین بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر :بازار جهانی ارز دیجیتال، بازار فارکس و بازار بورس مطلع شوید.

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *