تبریز فایننس

نهنگ ها در 24 ساعت گذشته 1,899,990 MATIC را به دارایی های خود اضافه کردند !

هنگ ها در 24 ساعت گذشته 1,899,990 MATIC را به دارایی های خود اضافه کردند

هنگ ها در 24 ساعت گذشته 1,899,990 MATIC را به دارایی های خود اضافه کردند : بر اساس گزارش WhaleStats، دو نهنگ اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۱،۸۹۹،۹۹۰ MATIC (۴،۴۱۷،۹۷۶ دلار) را به دارایی های خود اضافه کرده‌اند.

 

Polygon همچنان یکی از بهترین انتخاب ها در میان سرمایه گذاران بزرگ است و به همین دلیل دو تا از ۱۰۰۰ کیف پول بزرگ اتریوم که توسط WhaleStats ردیابی شده اند، به تازگی ۹۰۰،۰۰۰ و ۹۹۹،۹۹۰ MATIC یا به ترتیب ۲,۹۸۷,۹۹۹ و ۲,۳۲۹,۹۷۷ دلار از این رمزارز را خریداری کرده اند.

 

 

MATIC، توکن بومی بلاک چین Polygon، از پایین ترین قیمت ۱/۶۲ دلاری خود در ۴ دسامبر (۱۳ آذر) به بالاترین رقم ۲/۵۲ دلار در ۷ دسامبر (۱۶ آذر) رسیده است که نزدیک به ۵۵ درصد رشد را نشان می دهد.

 

 

MATIC در زمان انتشار این مقاله کمی بالاتر از ۲/۳۵ دلار بود. جدای از خرید نهنگ ها، افزایش قیمت آن نتیجه آگاهی بیشتر کاربران از قیمت های پایین Polygon، افزایش کارایی و مقیاس پذیری آن است.

 

انتظارات برای رویداد مجازی “zk day” از Polygon که برای ۹ دسامبر (۱۸ آذر) تعیین شده است، در حال افزایش است. تمرکز این رویداد بر روی کاربردهای zk-STARKs و اثبات zero-knowledge (ZK) خواهد بود. انتظار می رود ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، یکی از بنیانگذاران اتریوم در این پنل سخنرانی کند.

 

 

Polygon یک محصول لایه ۲ است که با کار بر روی بلاک چین های اولیه، تراکنش ها را سرعت می بخشد. تمرکز آن بر حل مشکلات مقیاس پذیری شبکه اتریوم است که منجر به ازدحام و هزینه های بالا شده است.

 

 

بر اساس داده های CoinMarketCap، رمزارز MATIC در حال حاضر چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ بازار با مارکت کپ ۱۶/۶ میلیارد دلاری است.

 

این خبر که خواندید مربوط به این بود که نهنگ ها در 24 ساعت گذشته 1,899,990 MATIC را به دارایی های خود اضافه کردند. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *