تبریز فایننس

عرضه اولیه سغدیر آغاز شد ؟

عرضه اولیه سغدیر آغاز شد

عرضه اولیه سغدیر آغاز شد : طبق گزارشات اخیر از دقایقی پیش ثبت سفارش عرضه اولیه سغذیر آغاز شد.در این عرضه اولیه تعداد ۱۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم از شرکت توسعه و سرمایه و صنعت غدیر پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس به روش حراج به سرمایه‌‎گذاران واجد شرایط، عرضه می‌شود.

 

 

این عرضه با عرضه‌اولیه‌های قبلی یک تفاوت عمده دارد و آن هم روش ثبت سفارش است. با توجه به اینکه روش عرضه به صورت حراج است، اولویت اول قیمت و سپس زمان ارسال سفارش خواهد بود.

 

 

نکته مهم در خصوص این عرضه اولیه این است که امکان ارسال سفارش برای معامله گران برخط فراهم نیست. ارسال سفارش خرید برای سرمایه گذاران واجد شرایط صرفاً توسط ایستگاه های معاملاتی (نامک) و ایستگاه های بر خط گروهی صورت می‌گیرد.

 

 

بر اساس اطلاعیه فرابورس، کف قیمتی برای این عرضه ۱۴۵۰ تومان در نظر گرفته شده و سفارش‌گیری بدون سقف قیمت است.سفارش‌گیری تا ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه ادامه خواهد داشت.

 

 

این متنی که خواندید مربوط به عرضه اولیه سغدیر آغاز شد  ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *