تبریز فایننس

هویت خالق ناشناس شیبا اینو فاش شد؟!

فاش شدن هویت خالق ناشناس شیبا اینو

خالق میم کوین شیبا اینو (SHIB) که محبوبیت زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد، از زمان ایجاد آن ناشناس باقی مانده است. با این حال، یافته‌های اخیر مدیران کوین‌بیس تا حدودی هویت خالق شیبا، معروف به ریوشی (Ryoshi) را روشن کرده است.
طبق گزارش‌ها، یکی از مدیران کوین بیس یک حساب OpenSea مرتبط با آدرس کوساما را کشف کرده که نام جالبی دارد: Alameda که می‌توان آن را به بنیانگذار شیبا نسبت داد. همان‌طور که می‌دانید، شرکتی به نام آلامدا ریسرچ (Alameda Research) وجود دارد که توسط سم بنکمن فرید، مدیرعامل سابق صرافی ورشکسته FTX ایجاد شده است.
جالب اینجا است که این حساب اوپن‌سی به یک آدرس سپرده Bitkub پیوند داده شده که بنیانگذار شیبا دو بار در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، وجوهی را به آن واریز کرده بود. همه این اطلاعات باعث شده که مدیران کوین بیس، بنیانگذار ناشناس شیبا را با نام Alameda مرتبط بدانند و این سؤال را مطرح کنند که آیا بنکمن فرید، همان خالق ناشناس شیبا است؟!

علاوه بر این، مدیران کوین بیس همچنین گزارش‌ کرده‌اند که بزرگ‌ترین فارمر شیبا در تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۲۰۲۱، ۱۰۷ میلیون دلار SHIB را آن‌استیک کرده و آن را به صرافی‌های FTX، هوبی، بایننس و OKX ارسال کرده است.
ظهور میم کوین‌هایی مانند شیبا اینو روند جدیدی را در بازار شروع کرده که بر اساس آن، توسعه‌دهندگان ناشناس اقدام به ایجاد کوین‌ها و توکن‌هایی با تم سگ می‌کنند. اگرچه اخیراً میم کوین‌های با تم سگ زیادی به بازار معرفی شده‌اند، اما هیچ یک از آنها نتوانسته‌اند موفقیت شیبا اینو را تکرار کنند.
در حالی که هویت ریوشی همچنان یک راز باقی مانده، یافته‌های اخیر کنجکاوی و گمانه‌زنی‌های زیادی را در جامعه کریپتو برانگیخته است. شایان ذکر است که ریوشی، با پیروی از ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین، در ماه می ۲۰۲۱ از صحنه ناپدید شد.

جهت مشاهده اخبار بروز ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس که بهترین مرجع می باشد مراجعه کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *