تبریز فایننس

تاثیرات COVID-19 بر فضای بازار cryptocurrency

ویروس کرونا و بازار ارز دیجیتال تحلیل شو در تبریز فایننس ببین

از آنجایی که شیوع ویروس  COVID-19 باعث وقوع بحران اقتصادی در ایالات متحده و دیگر کشورها شد ، سرمایه گذاران با دومین رکود اقتصادی در بیش از یک دهه گذشته دست و پنجه نرم می کنند. در حالی که بحران مالی سال 2008 با بیماری همه گیر ویروس کرونا بسیار متفاوت است ، هر دو رویداد باعث ایجاد نوسانات شدید بازار شد که این اجازه ظهور فناوری های جدید را داد.

بحران اقتصادی ناشی از  COVID-19 باعث شد تا حضور افرادی که خارج از بازار cryptocurrency بودند ، چه در کشور های توسعه یافته و چه در کشور های جهان سوم برجسته شود ، طبق گزارش بانک جهانی ، امروز در سراسر جهان 1.7 میلیارد فرد بدون حساب بانکی وجود دارد.


اگه اطلاعاتی درباره ارز دیجیتال نداری میتونی در دوره آموزشی 
ارز دیحیتال تبریز فایننس میتونی یاد بگیری


از زمان رکود مالی ، مردم شروع به انتقاد و زیر سوال بردن  شرکت های تاسیس شده و سیستم های سنتی بانکداری کردند. بیش از نیمی از جمعیت جهان (55 درصد از 7.7میلیارد از جمعیت جهان) زیر 30 سال سن دارند و به صورت انلاین از اینترنت استفاده میکنند و همه در جستجوی راه حل های بروز و بسیار فراتر از حد معمول  برای جایگزین کردن ساختارهای مالی فعلی می باشند . با گذشت دوازده سال از بحران مالی سال 2008 ، هنوز مردم نسبت به بانک ها محتاطانه عمل میکنند. طبق نظرسنجی خانوار از شرکت بیمه سپرده فدرال ،25% از دلایل اصلی نداشتن  حساب بانکی ،چک و یا پس انداز برخی افراد را کارمزد بالا و حدقل موجودی ،عدم اعتماد و رعایت نکردن حریم خصوصی اعلام کرد . این دلایل  تقاضا برای خدمات مالی جایگزین را ایجاد می کند ، و منجر به افزایش تعداد چنین گزینه هایی می شود که در آن افراد می توانند پول خود را به راحتی نگهداری و سرمایه گذاری کنند. 

برای متقاضیان شهر بندر عباس برای شرکت در دوره های بازارهای مالی آنلاین بدون محدودیت مکانی می توانید از لینک دوره ارز دیجیتال در بندر عباس اقدام کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *