تبریز فایننس

باصرفه ترین روش شارژ حساب بروکر لایت فارکس و TRC 20

TRC 20

استاندارد های TRC 20 و ERC 20 :اگر شما هم کمی با بازار فارکس و بروکرهای آن آشنا باشید . می دانید برای تبادل و انتقال ارز های دیجیتال در بروکر لایت فارکس ، از استاندارد ERC 20 استفاده می شد اما شاید شما هم مثل افراد دیگراز این موضوع بی خبر باشید و اصلا ندونید ERC 20 چیست . بنابراین در ادامه به معرفی و توضیحات در این باره خواهیم پرداخت.

 

ERC 20 چیست ؟

 

دومین شبکه بلاک چین محبوب در مقایسه با ‌شبکه‌های موجود دیگر ، شبکه بلاک چین اتریوم می باشد که امکان ساخت توکن بر روی شبکه بلاک چین ،یکی از امکانات اصلی این شبکه بلاک چین ، به حساب می آید.
که به راحتی توسعه‌ دهندگان قادر خواهند بود از استانداردهای موجود در شبکه بلاک چین اتریوم بهره مند شوند، این استانداردها که با ERC آغاز می‌شوند شامل مجموعه‌ای از قوانینی و دستورالعمل‌هایی هستند که باید مورد توجه سازندگان توکن بر روی شبکه بلاک چین اتریوم ،قرار گیرند.

 

TRC 20

 

ERC 20 درواقع یک استاندارد در بلاک چین اتریوم است، افرادی که می‎‌خواهند بدون ایجاد بلاک چین یک ارز دیجیتال ایجاد کنند و قصد به کار گرفتن بلاک چین اتریوم را داشته باشند می‌توانند از این استاندارد جهت ایجاد توکن استفاده نمایند.طرح پیشنهادیERC 20 در سال ۲۰۱۵ ارائه شد و در سال ۲۰۱۷ این استاندارد در شبکه بلاک چین اتریوم تایید شد.

 

TRC 20 چیست؟

 

درواقع (Tron) یا ترون یک شبکه غیرمتمرکز میباشد وکه به منظور اشتراک گذاری به‌ صرفه و راحت تر فایل‌های دیجیتالی ظهور پیدا کرد. بنیاد ترون همیشه سعی داشته است تا بواسطه بلاک چین و برای حذف واسطه‌ها امور مربوط به دریافت و ارسال محتواهای دیجیتالی را برای کاربران ، آسوده تر کند.

 

ترون که بلاک چین خاص خود را دارد، به عنوان یک ارز دیجیتال معتبر ، شناخته میشود. در این میان موسسان ارزهای دیجیتال خود را مستلزم به ساخت یک شبکه بلاک چین برای ارزهای جدید خود نمی‌دانند،که در این شرایط بلاک چین ترون یکی ازانتخاب هایی است که می توان از آن بهره برد.

 

TRC 20

 

درواقع یکی از استانداردهای ایجاد توکن بر روی شبکه بلاک چین ترون ، می باشد که از مزایای آن میتوان به انجام انتقال با هزینه بسیار پایین و در بازه زمانی کوتاه ، اشاره کرد.

 

و اما دلیل این سرعت بی نظیر و هزینه کم آن است که به قرارداد هوشمند برای انتقال دارایی ، تنها یک ارسال تراکنش انجام می‌شود. به همین دلیل برای انجام تراکنش ، مدت زمان کمتری نیاز است وتایید تراکنش نیز توسط یک گره انجام میشود که باعث پایین تر شدن هزینه ها می شود.

 

اما گذشته از تعاریف این دو استاندارد ، قبل تر از این ، برای جابجایی و انتقال رمز ارز در بروکر معتبر لایت فارکس ، فقط یک گزینه و آن هم استفاده از استاندارد ERC 20 بود که کار مزد بالایی را از فرد انتقال دهنده می گرفت.

 

ولی هم اکنون ما به راحتی می توانیم از طریق استاندارد TRC 20 به راحتی رمز ارز خود را انتقال دهیم که از مزایای این نوع انتقال میتوان به کارمزد بسیار پایین آن (یک دلار) اشاره نمود.

 

آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.

با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *