تبریز فایننس

معامله گران یورو و آیا وضعیت بازار فارکس به نفع آنان خواهد بود؟

معامله گران یورو

در هفته پیش رونیز جفت ارزهای یورو ، تحت تاثیر نشست های بانک مرکزی چین و انگلستان وهم چنین فدرال رزرو قرار خواهد گرفت.

با در نظر گرفتن تقویم اقتصادی ،می توان دریافت که هفته معاملاتی شلوغی پیشرو داریم و بنابراین معامله گران یورو هفته شلوغ و پر کاری را پیشرو دارند.

روز چهارشنبه این هفته نیز شاخص اطمینان مصرف‌کنندگان ناحیه یورو ماه سپتامبر منتشر خواهد شد که انتظار داریم این شاخص از منفی ۵٫۳ واحد به منفی ۵٫۶ واحد سقوط کند.

روز پنج شنبه نیز ، شاخص‌های PMI بخش تولیدی و خدماتی ناحیه یورو منتشر می‌شوند و انتظار می‌رود که داده‌های ماه سپتامبر از ماه قبل ضعیف تر شده باشد. روز جمعه هم شاخص فضای کسب‌وکار آلمان (Ifo) منتشر خواهد شد که به احتمال زیاد از ۹۹٫۴ واحد به ۹۸٫۵ واحد افت خواهد داشت.
داده‌های ضعیف اقتصادی ناحیه یورو تنها مدت‌زمان اجرای سیاست‌های انبساطی پولی را تمدید خواهند کرد و این به نفع فروشندگان یورو خواهد بود.

بایستی توجه داشت که افزایش شدید قیمت انرژی در اروپا هم بر اقتصاد ناحیه یورو فشار می‌آورد. این یعنی چشم‌انداز اقتصادی ناحیه یورو جالب نیست. اگر بانک مرکزی ژاپن، انگلستان و آمریکا به آینده اقتصادی کشورهای خود خوش‌بین باشند، به احتمال زیاد شاهد سقوط یورو در برابر ین، پوند و دلار آمریکا خواهیم بود.

آکادمی حرفه ای تبریز فایننس روزانه اخبار مهم بازارهای مالی همچون بازار فارکس، بورس، بازار ارز دیجیتال را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا بتوانید بهترین و مناسبترین تصمیم را نسبت به سرمایه و دارایی خود در این بازار ها اتخاذ کنید. همچنین ازطریق این اخبار می توانید از مهمترین وقایع و اتفاقات بازار های مالی باخبر شوید.

علاوه براین موضوع مجموعه تبریز فایننس با استفاده از کادر حرفه ای خود استاندارد ترین دوره ها را با بهترین و به روز ترین متدهای اموزشی نظیر: دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین و…. را در اختیار علاقه مندان و فعالان حوزه ارز دیجیتال قرار می دهد که شخص بعد از پایان دوره به راحتی میتواند بهترین تحلیلها را روی سرمایه و یا سهام انجام دهد و به یک معامله گر حرفه ای در حوزه دلخواه خود تبدیل شود.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *