تبریز فایننس

ده اصل مهم بیت کوین !

ده اصل مهم بیت کوین

در این مقاله سعی داریم با هم ده اصل مهم بیت کوین را با هم بررسی کنیم و باید به این موضوع اشاره کنیم که این ده اصل مهم بیت کوین ،  تاثیراتی در روند معاملاتی ما خواهد گذاشت . پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

 

ده اصل مهم بیت کوین : ارزش دارایی خود را با بیت کوین بسنجید

 

تلاش کنید تا حد امکان هرچه بیشتر و بیشتر بیت کوین جمع کنید و ارزش آن را به پول رایج کشورتان نادیده بگیرید. از مقایسه دارایی بیت کوینتان با دلار خودداری کنید. تلاش کنید برای خود بیت کوین جمع کنید، درست مثل جمع آوری کارت های بیسبال کمیاب، خودروهای ارزشمند و یا آثار هنری نادر. چنان که هر روز ارزش خانه تان را سنجش نمی کنید، لازم نیست هر روز هم دارایی بیت کوینتان را بسنجید. رفته رفته بیت کوین را به عنوان واحد مستقلی برای حسابهای مالی خود در نظر بگیرید. ارزش دارایی خود را با بیت کوین بسنجید.

 

 

 

ده اصل مهم بیت کوین : استراتژی میانگین گیری برای بیت کوین.

 

هر هفته صد دلار (یا هر مبلغی که فکر می کنید به نفع شماست و از عهده تان برمی آید) در یک روز و زمان مشخص رمز ارز بخرید. روی مبلغی که بابت از دست دادنش ترس دارید، ریسک نکنید. پیش از هر اقدامی با یک مشاور مالی مشورت کنید. از تلاش برای پیش بینی زمان قله و کف قیمت دوری کنید. ترسی بابت از دست دادن فرصت نداشته باشید. تنها جمع آوری کنید.

 

رمز ارزهای خود را از صرافی های معتبر خریداری کنید. به فکر استخراج هم نباشید. چنان که پیش تر اشاره کردیم، استخراج بیت کوین بدل به یک صنعت رقابتی و بسیار تخصصی شده است. بنابراین مختص افراد حرفه ای است که توانایی خرید دستگاه های گران قیمت ماینینگ را داشته و به برق ارزان قیمت دسترسی دارند. فكر استخراج بیت کوین با لپ تاپ یا موبایل را از ذهنتان دور کنید. راه اندازی معدن استخراج طلا در حیاط خانه تان، خرج کمتری می برد.

 

 

ده اصل مهم بیت کوین  : هرگز بیت کوین خود را نفروشید

 

فروش بیت کوین به معنای مالیات بر سرمایه امروز و همینطور از دست دادن فرصت رشد بالقوه بیت کوین است. هرگز به قصد خرید سهام یا املاکی که به اندازه بیت کوین رشد نخواهند داشت، بیت کوین خود را نفروشید. به تمام آن افرادی فکر کنید که در دهه ۵۰ نقاشی های پیکاسو یا خانه هایشان را در ساحل ملیبو فروختند (هر دو دارایی های ارزشمندی بودند ولی نه به اندازه بیت کوین). به ثروتی بیندیشید که فرزندان آنها از دست دادند. هرگز بیت کوین خود را نفروشید. نگذارید کسی شما را به ترس بیندازد. بیت کوین را برای خرید یک دارایی استهلاک پذیر مثل خودرو نفروشید. در آینده، با دارایی بیت کوین خود می توانید به راحتی خانه یا ماشین بخرید.

 

 

هرگز در مورد بیت کوین سیاست خرید و فروش را پیاده نکنید

 

اگر یک دارایی پتانسیل رشد ده یا صد برابری (و حتی بیشتر) را دارد، هیچ معنایی ندارد که با سیاست خرید و فروش آن، بتوانید به سود بیشتری برسید. بلکه احتمال بیشتر این است که در زمان اشتباه دارایی تان را به فروش برسانید و مردد در خرید دوباره بمانید. معامله در سایر رمز ارزها به قصد جمع آوری بیت کوین بیشتر نیز راه خوبی نیست. به احتمال قوی در زمان بندی این کار موفق نمی شوید. اگر به دنبال بیت کوین بیشتر هستید، خود بیت کوین را بخرید.

 

قیمت بیت کوین را نادیده بگیرید

 

دارایی خود را بر مبنای بیت کوین بسنجید، نه دلار، یورو یا ین. اگر قصد نگهداری بیت کوین را برای ده سال یا حتی برای همیشه دارید، هیچ دلیلی ندارد هر چند ساعت یکبار قیمت آن را چک کنید. اگر مدام قیمت را چک کنید، ممکن است طمع کنید و بیت کوینتان را بفروشید. یا برعکس بترسید و فروشنده شوید. بهتر است از نوسانات و تغییرات ناگهانی بیت کوین چشم بردارید، مگر اینکه موج سواری دوست داشته باشید! پیشنهادم این است که به زندگی تان بپردازید و اوقاتتان را در کنار خانواده و عزیزانتان سپری کنید.

 

ده اصل مهم بیت کوین

 

 

بدون کلید، رمز ارزی هم ندارید

 

بیت کوین را از طریق صرافی و نرم افزارهایی که به شما اجازه واریز رمزارزتان را به کیف پول نمیدهند، خریداری نکنید. هرگز کلیدهای خصوصی خود را در اختیار کسی قرار ندهید و یا رمزارزتان را در داخل صرافی ها نگهداری نکنید. (هیچ کدام امن نیستند.)

 

 هرگز عبارت بازیابی خود را به اشتراک نگذارید

 

هرگز عبارت بازیابی خود را در فضای آنلاین مثل ایمیل، اورنوت و گوگل درایو ذخیره نکنید. هرگز با گوشی موبایل خود از عبارت بازیابی عکس نگیرید. عبارت بازیابی خود را در یک فضای عمومی یادداشت نکنید. هنگام نوشتن عبارت، آن را با خود زمزمه نکنید. اگر هر کس عبارت بازیابی شما را داشته باشد، صاحب رمز ارزهای شماست.
کنید.

 

 دارایی بیت کوینتان را جار نزنید

 

دارایی خود را برای همه جار نزنید. تنها آن را برای اعضای خانواده یا دوستان خود فاش کنید ، هرچه بیشتر به رخ بکشید، خود را بیشتر در معرض خطر و از دست دادن دارایی تان قرار می دهید.

 

تمام رمز ارزهای دیگر را نادیده بگیرید

بیت کوین بعدی، خود بیت کوین است. اکثریت دیگر رمز ارزها پروژه های جعلی هستند که تنها برای ثروتمند ساختن طراحانشان تعبیه شده اند. اگر رمزنگار یا توسعه دهنده حرفهای نرم افزار نیستید که توانایی خواندن کد منبع رمز ارزها را داشته باشد، سایر گزینه ها جز بیت کوین را نادیده بگیرید.

 

بیت کوین بهترین ذخیره ارزش در دنیاست

 

بیت کوین فراتر از تصور همگان پیش خواهد رفت چراکه بهترین ذخیره ارزش دنیاست. رفته رفته جهان را در سیطره خود در می آورد و سایر ذخایر ارزش مانند طلا، سهام و املاک را کم ارزش می سازد. بیت کوین طلای دیجیتال است. همچون طلا ولی بهتر از طلا. چرا که کمیاب تر است و تصديق، ذخیره و ارسال آن آسان تر است. بیت کوین بزرگترین فرصت سرمایه گذاری در هزار سال اخیر است.

 

 

 

 

آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون  دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

 

همچنین اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار جهانی فارکس هستید ، می توانید با استفاده از آموزش ها و مقالات رایگان ارز دیجیتال در وب سایت تبریز فایننس ، تمامی اصطلاحات و دانش اولیه جهت ورود به این بازار را فرا بگیرید و سپس با شرکت در  دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس ، سرمایه گذاری بی نظیری را در بازار فارکس ثبت کنید. تبریز فایننس شما را به یک تریدر حرفه ای تبدیل می کند !

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *