تبریز فایننس

افزایش قیمت دلار با عملکرد آمریکا

افزایش نرخ دلار

نرخ دلار آمریکا روز دوشنبه افزایش یافت و به بالاترین سطح 3-1 / 2 ماهه صعود کرد ، زیرا افزایش گسترده بازده خزانه داری احساس سرمایه گذاران را در بازارهای سهام متشنج کرد.

نرخ دلار که 4 درصد در سه ماهه آخر سال 2020 سقوط کرده است ، بیش از 2.4 درصد از سال گذشته در برابر رقبا تقویت شده است زیرا سرمایه گذاران انتظار دارند که افزایش گسترده بازده اوراق قرضه ایالات متحده بر ارزیابی ارزش سهام محدود شود و جذابیت دلار را افزایش دهد.

مطالب مربوط:

نظر تحلیلگران :
استراتژیست های UBS در یادداشت روزانه خود گفتند: “افزایش بازدهی آمریکا به نوسانات بازار سهام افزوده و از دلار آمریکا حمایت می کند.” “فدرال رزرو رد و بدل می شود ، اما رئیس جروم پاول ترجیح داد که در برابر بازده بالاتر که باعث افزایش مجدد کوتاه مدت دلار می شود ، به طور شفاهی عقب نماند.” روند عملکرد در بازارهای عمده متفاوت است.

اگر اطلاعاتی درباره فارکس ندارید می توانید در دوره آموزشی فارکس تبریز فایننس شرکت کنید.

در حالی که بازدهی آمریكا هفته گذشته 10 واحد پایه سنگین افزایش یافت ، بازدهی آلمان نزدیك به 5 واحد پایه افت كرد و یورو را به پایین ترین سطح چهار ماهه زیر سطح 1.19 دلار رساند.
تحلیلگر BofA ، استدلال کرد که ترکیب قوی انگیزه های ایالات متحده ، بازگشایی سریعتر و قدرت شلیک بیشتر مصرف کننده یک امتیاز مثبت برای دلار است.

یک روز پس از گزارش خیره کننده مشاغل ایالات متحده ، سنا یک طرح امدادی COVID-19 به ارزش 1.9 تریلیون دلار تصویب کرد ، که یک دلار پس از آن بود که دلار آمریکا را به بالاترین سطح از نوامبر سال 2020 رساند.

برسی شاخص دلار :

شاخص دلار به 92.186 رسید که در برابر سبد شش ارز اصلی، 0.3٪  رشد داشت .
دلار استرالیا با 0.2٪ افزایش به 0.7696 دلار رسید که در بالاترین سطح خود 0.77230 دلار قرار داشت.
دلار نیوزلند پس از افزایش 0.4٪ به 0.719 دلار ، در حدود 0.1٪ کاهش یافت.
دلار در برابر پوند انگلیس نزدیک به بالاترین سطح یک ماهه خود نگه داشت و 1.3819 دلار بود.
در برابر ین با بازده پایین JPY = EBS ، یورو ثابت در 108.46 ین ثابت نگه داشت ، زیرا در روز جمعه به بالاترین سطح 9 ماهه 108.645 رسید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *