تبریز فایننس

سرمایه گذاران نقره انتظار افزایش نرخ بهره را از سوی فدرال رزرو آمریکا دارند !

سرمایه گذاران نقره انتظار افزایش نرخ بهره را از سوی فدرال رزرو آمریکا دارند : در روند فعلی بازار فارکس ، قیمت نقره کاهش یافت و در 23.6 دلار در هر اونس معامله شد. حداقل دو دلیل برای پویایی منفی دارایی وجود دارد. اول از همه، قراردادهای نقره به قیمت ارز ایالات متحده گره خورده است و با افزایش شدید دلار، این جفت کاهش می یابد، که اکنون در حال رخ دادن است.

 

در جریان معاملات دیروز، شاخص دلار آمریکا جهشی جدید داشت و به 96.750 رسید و رکورد سال را تجدید کرد. دلیل اصلی این رشد، انتخاب مجدد رسمی جروم پاول به سمت ریاست فدرال رزرو آمریکا بود انتصاب پاول دلیل دیگری برای کاهش قیمت فلزات است. نقره و طلا دارایی های رایجی هستند که در برابر خطرات افزایش تورم محافظت می شود. در حالی که در 6.2% به اوج رسید.

 

این ابزار بالای24.00 نگه داشت. انتخاب مجدد پاول که اخیرا به طور فعال به نفع افزایش نرخ فدرال رزرو آمریکا صحبت می کند، نشان دهنده آغاز مبارزه جدی با تورم است. کاهش آن منجر به فروش دارایی های دفاعی می شود.

 

حمایت ها و مقاومت ها قیمت در یک کانال گسترده حرکت می کند و به سمت خط حمایت کاهش می یابد. نشانگرهای فنی آماده معکوس شدن هستند و برای شروع فروش سیگنال می دهند: مووینگ اوریج های نهایی اندیکاتور الیگیتور سريع روی نشانگر تمساح تقریبا از خط سیگنال عبور کرده اند و هیستوگرام نوسانگر به سطح انتقال AO رسیده است .

 

سطوح حمایت: 23.95 و 25.40

سطوح مقاومت :23.20 و 21.50

 

سرمایه گذاران نقره انتظار افزایش نرخ بهره را از سوی فدرال رزرو آمریکا دارند

 

پیشنهاد معاملاتی

در صورت کاهش قیمت و تثبیت قیمت زیر سطح قیمتی 23.20 می توان با حد سود 21.50 و حد ضرر23.60 وارد معاملات فروش شد. زمان اجرا : 7 روز و بیشتر. در صورت افزایش قیمت و تثبیت قیمت بالای سطح قیمتی 23,95 می توان با حد سود 25.40 و حد ضرر 23.40 وارد معاملات خريد شد.

 

 

 

 

این خبر که خواندید مربوط به این بود که سرمایه گذاران نقره انتظار افزایش نرخ بهره را از سوی فدرال رزرو آمریکا دارند . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *