تبریز فایننس

ارزش بازار شیبااینو از ابتدای سال 3.5 میلیارد دلار کاهش یافته است !

ارزش بازار شیبااینو از ابتدای سال 3.5 میلیارد دلار کاهش یافته است

ارزش بازار شیبااینو از ابتدای سال 3.5 میلیارد دلار کاهش یافته است : پس از افزایش محبوبیت و ارزش توکن شیبااینو در سال 2021، این ارز دیجیتال در سال جدید با زیان بیشتری مواجه شد و خروج سرمایه قابل توجهی را به ثبت رساند.

 

بین روزهای 1 تا 8 ژانویه (11 تا 18 دی)، ارزش بازار شیبا حدود 3.5 میلیارد دلار کاهش یافت و از 18.68 میلیارد دلار به 15.16 میلیارد دلار رسید. اگر بخواهیم این تغییر را با مقیاس بیت کوین بیان کنیم باید بگوییم اخیراً 24027 بیت کوین از بازار شیبا اینو خارج شده و ازمجموع 392،580 بیت کوین به 368،553 بیت کوین رسیده است.

 

محرک های نوسانات شیبا

 

اگرچه کل بازار کریپتو در این مدت در حال نوسان بوده است ولی به طور کلی، نوسانات فعلی SHIB توسط فعالیت نهنگ های خاصی ایجاد شده است که در حال فروش دارایی های خود هستند. به عنوان مثال، در مقطعی، یک نهنگ به تنهایی 3 میلیارد دلار از این رمزارز را به حساب های مختلف منتقل کرد و بازار را به وحشت انداخت.

 

اگرچه اشاره به دلایلی خاص برای نوسانات SHIB بحث چالش برانگیزی است، اما به نظر می رسد این توکن قربانی سقوط عمومی بازار شده باشد.

این نوسانات در بحبوحه یک دوره بی ثباتی در بازارهای مالی رخ داده است که مشخصه آن تورم فزاینده ای است که فدرال رزرو را مجبور به تشدید سیاست های پولی می کند. این اقدام تهدیدی برای کاهش جریان نقدینگی است که از دارایی های مختلف پشتیبانی می کند.

 

 

علیرغم این نوسانات، در میان طرفداران توکن هایی مانند SHIB یک حس صعودی عمیق وجود دارد که ظاهراً از دیگر معیارهای مثبت SHIB پدید آمده اند.

به عنوان مثال، SHIB همچنان باعلاقه زیادی از سوی بخش های مختلف روبرو است؛ 9 شرکت برای سوزاندن درصد مشخصی از سود در کیف پول رسمی SHIB همکاری می کنند. توکن سوزی غالباً اقدامی مثبت در جهت افزایش ارزش یک دارایی دیجیتال است.

 

 

در عین حال، SHIB با لیست شدن در صرافی های مختلف در معرض دید کاربران بیشتری قرار می‌گیرد. صرافی ارزهای دیجیتال Uphold در تازه ترین اقدام خود اعلام کرده است که احتمالاً تا اواسط ژانویه (اواخر دی) این ارز را به لیست خود اضافه می کند.

اگر شیبااینو بتواند این محبوبیت را همچنان حفظ کند انتظار می رود سال 2022 نیز سال پررونقی برای این رمزارز باشد.

 

این متنی که خواندید مربوط به خبر ارزش بازار شیبااینو از ابتدای سال 3.5 میلیارد دلار کاهش یافته است ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *