تبریز فایننس

رمز ارز شیبا اینو پربازدیدترین رمز ارز در سال 2021 است که از BTC و ETH پیشی گرفته است !

رمز ارز شیبا اینو پربازدیدترین رمز ارز در سال 2021 است

رمز ارز شیبا اینو پربازدیدترین رمز ارز در سال 2021 است : امسال برای Shiba Inu (SHIB) سالی پر برکت بود، زیرا این رمزارز در سال 2021 در CoinMarketCap به پربازدیدترین رمزارز تبدیل شد. با ظاهر همه کاره SHIB، از نظر بازدید از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پیشی گرفته است.

 

Shiba Inu در حال حاضر به عنوان سیزدهمین رمزارز بزرگ جهان با ارزش بازار شگفت انگیز بیش از 20 میلیارد دلار سلطنت می کند.بنابراین ، SHIB تبدیل به رمز ارزی بزرگ و همچنین تهدیدی برای بسیاری از آلتکوین‌های موجود در بازار به حساب می آید ، حتی ارز پرچمداری مثل اتریوم.

 

از نظر تاریخی، شیبا اینو تنها در سال 2021، 188 میلیون بازدید را ثبت کرده است. بیت کوین با 145 میلیون بازدید در رتبه دوم قرار گرفت. Dogecoin (DOGE) با 107 میلیون بازدید در رتبه سوم قرار گرفت. علاوه بر این، کاردانو (ADA) 86 میلیون بازدید به دست آورد در حالی که اتریوم (ETH) با 81 میلیون بازدید ظاهر شد.

 

با بازگشت به گذشته، جدا از دیدگاه‌های متقاعدکننده‌اش، شیبا اینو به یکی از بحث‌انگیزترین رمزارزهای امسال تبدیل شد که این بحث در ابتدا از ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا الهام گرفت.

 

بیشتر از آن، این رمز ارز با عملکرد شگفت‌انگیز خود در بازار، حامیان رقابتی زیادی در توییتر با هشتگ‌ها به دست آورد هشتگ هایی با عنوان «ارتش Shiba، ShibaSwap و SHIB»که از نظر تاکتیکی، این هشتگ‌ها با حسی برای جلب حمایت از شیبا اینو گرایش داشتند.

 

این خبر را که خواندید مربوط به رمز ارز شیبا اینو پربازدیدترین رمز ارز در سال 2021 است ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *