تبریز فایننس

بروزرسانی شانگهای و احتمال کاهش ۲۵درصدی قیمت اتریوم

بروزرسانی شانگهای احتمال افزایش قیمت اتریوم

عملکرد قیمت اتریوم در بیش از ۶ هفته گذشته بیانگر تضاد فزاینده‌ای در میان معامله‌گران درمورد روند بازار در ماه مارس (اسفند) است. این شک و تردید منجر به تثبیت قیمت اتریوم در کانالی باریک در محدوده ۱٬۶۰۰ دلار تا ۱٬۷۰۰ دلار از ۱۵ فوریه (۲۵ دی)‌ شده است.

به گزارش کوین تلگراف، دلیل بلاتکلیفی معامله‌گران، اجرای به‌روزرسانی شانگهای اتریوم در ماه مارس (اسفند) است. از آنجایی که این به‌روزرسانی امکان برداشت توکن‌های سهام‌گذاری‌شده در قرارداد هوشمند شبکه اثبات سهام اتریوم را فراهم می‌کند، برخی تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این رویداد در کوتاه‌مدت باعث کاهش قیمت ناشی از افزایش عرضه خواهد شد.

طبق داده‌های اتراسکن،‌ از زمان راه‌اندازی شبکه اثبات سهام بیکن چین در ۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۱۱ آذر ۱۳۹۹) تاکنون، بیش از ۱۷.۴میلیون اتریوم به ارزش حدودی ۲۸.۳۵میلیارد دلار سهام‌گذاری شده‌اند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که عبور از محدوده مقاومت کنونی برای اتریوم دشوار باشد. همان طور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید، اتریوم از اوت (مرداد) ۲۰۲۲ چندین بار تلاش کرده است که منطقه مقاومت ۱٬۶۵۰ تا ۱٬۷۰۰ دلاری را به پشتیبانی تبدیل کند.

برای مشاهده اخبار ارز دیجیتال و فارکس می توانید به وب سایت تبریز فایننس که بهترین مرجع در این زمینه است مراجعه کنید

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *