تبریز فایننس

بازرسی و تحقیقات جدی آمریکا بر روی صرافی بایننس

بازرسی و تحقیقات جدی آمریکا

بازرسی و تحقیقات جدی آمریکا :طبق اتهامات جدید صرافی بایننس مبنی بر (دستکاری در بازار) و (معاملات نهایی)، تحقیقات بر روی عملکرد این صرافی وارد فاز جدیدی شده است.

طبق گزارشات اخیر کوین دسک ،بلومبرگ در تاریخ 17 سپتامبر ، از اتهامات جدید مقامات آمریکایی در خصوص صرافی بایننس که اظهار داشتند این صرافی در بازار و معاملات نهایی دستکاری می کند، خبر داد.

معاملات نهایی به معاملاتی گفته می شود که در آن بوسیله داده ها و اطلاعات محرمانه ،اقدام به خرید و فروش کالا و یا سهام می کنند.

بلومبرگ همچنان افزود : کمیسیون معاملات آتی کالا(CFTC)،شاهدان احتمالی این اتهامات را فراخوانی میکند.بنابراین این موضوع می‌تواند جدی تر از تحقیقات قبلی نسبت به صرافی بایننس باشد.

عملیات بایننس نیز از قبل تحت بررسی تیم تحقیقاتی وزارت دادگستری و سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا (IRS) بود . طبق اظهارات اخیر ، این تحقیقات بیشترادعاهای پولشویی ومالیاتی این صرافی را هدف گرفته است.

بازرسی و تحقیقات جدی آمریکا بر روی صرافی بایننس و رد ادعای دستکاری در بازار توسط صرافی بایننس

این بررسی و تحقیقات روی این صرافی از جایی شروع شد که : صرافی بایننس به کاربران آمریکایی امکان معاملات کالا ویا سهام را بدون دخالت و نظارت کمیسیون معاملات آتی کالا را داد ،وشک این نهاد نظارتی را برانگیخت.

اما یکی ازسخنگوهای صرافی بایننس اداعای دستکاری در بازار و هعاملات نهایی را رد کرد و گفت : صرافی بایننس در خصوص معاملات نهایی (Insider trading)،قوانین و ضوابط سختگیرانه ای اعمال کرده است.

وی همچنین افزود:

تحقیقات وآنالیز تیم امنیتی ما بروی افرادی که دراین دستکاری احتمالی دست داشته اند شروع شده که پروسه ای زمان براست و سریع ترین واکنش تیم امنیتی ما به این گونه افراد ، قطع همکاری صرافی بایننس با این افراد خواهد بود.

اما هنوز سخنگوی کمیسیون معاملات آتی کالا در این باره هیچ صحبتی نداشته است.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ آیا صرافی بایننس می تواند در این گونه اتهامات دست داشته باشد ؟ لطفا نظر خود را از طریق دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

آکادمی حرفه ای تبریز فایننس روزانه اخبار مهم بازارهای مالی همچون بازار ارز دیجیتال، بورس، بازار فارکس را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا بتوانید بهترین و مناسبترین تصمیم را نسبت به سرمایه و دارایی خود در این بازار ها اتخاذ کنید. همچنین ازطریق این اخبار می توانید از مهمترین وقایع و اتفاقات بازار های مالی باخبر شوید.

علاوه براین موضوع مجموعه تبریز فایننس با استفاده از کادر حرفه ای خود استاندارد ترین دوره ها را با بهترین و به روز ترین متدهای اموزشی نظیر: دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و…. را در اختیار علاقه مندان و فعالان حوزه ارز دیجیتال قرار می دهد که شخص بعد از پایان دوره به راحتی میتواند بهترین تحلیلها را روی سرمایه و یا سهام انجام دهد و به یک معامله گر حرفه ای در حوزه دلخواه خود تبدیل شود.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *