تبریز فایننس

بازار پرریسک فارکس و نابود شدن سرمایه در آن

بازار پرریسک فارکس

بازار پرریسک فارکس و خطرات احتمالی آن

در رابطه با بازار پرریسک فارکس ، حسین مرید سادات کارشناس وتحلیل گر بازار‌های جهانی در گفت و گویی با باشگاه خبرنگاران جوان،  درجواب این سوال که، از اغاز کار بازار پرریسک بازار فارکس تا کنون چه کلاهبرداری های در این زمینه از مردم شده است ؟، گفت: آن چیزی که در ظاهر این بازار است ، با باطن آن متفاوت است.

چون بسیاری از اشخاص مشغول در این زمینه هیچ گونه مجوزی برای فعالیت در این بازار پر ریسک ندارد. پس کاربران این بازار پررسیک باید با احتیاط در این بازار سرمایه گزاری کنند.

 

افرادی در این بازار پرریسک تحت عنوان بروکر ها و نمایندگان بروکر ها پول اشخاص را میگیرند و به دلار تبدیل میکنند.

در رابطه با این بازار پرریسک فارکس باید نسبت به چه چیزهایی احتیاط کنیم؟

مرید سادات همچنین این موضوع را بیان کرد که: کاربران فارکس با چند نوع کلاهبردار در این بازار پرریسک مواجه میشوند: دسته اول ،کلاه بردارانی  که دانش کافی این بازار پرریسک را ندارند و صرفا خود را به عنوان فرد متخصص در این حوزه معرفی میکنند .

که بسیاری از افراد تازه وارد به این بازار پرریسک فریب این افراد را میخورند . دسته دوم، اشخاصی هستند که سیگنال  به کاربران بازار پرریسک فارکس میفروشند، ودر بازار پرریسک  فارکس سبدگردانی می کنند و بابت  این سبدگردانی از مردم هزینه های زیادی میگیرند.

 

 

 

ریسک‌های بسیار زیادی در بازار فارکس دارد که شامل: خوردن پول کاربران بازارپرریسک فارکس توسط بروکرها تا کندل سازی از چارت‌ها میشود. اگر افراد برای جبران ضرر‌های وارده از  بورس اوراق بهادار وارد بازارپرریسک فارکس می شوند،ضربه ی جبران ناپذیری به سرمایه خود وارد میکنند. چون ویژگی بارز این بازار پرریسک  دو طرفه بودن آن است.

 

بازار‌های دو طرفه چیست و شامل چه بازارهایی میشود ؟

 

بازار‌های دو طرفه ، بازار هایی هستندکه اگر شما بدون دانش کافی و کسب تجربه وارد این بازار پرریسک شوید.امکان دارد سرمایه شما در کسری از ثانیه نابود شود .البته عکس این موضوع نیز برقرار است و کسانی در این بازار پرریسک  فارکس فعالند که یک شبه رشد سرمایه بی نظیری داشته اند.توجه به این نکته الزامی است که اگر شما در بازار  پرریسک فارکس حد ضرر را در نظر نداشته باشید میتواند باعث از دست رفتن تمام سرمایه شما در یک پوزیشن بشود.

 

تا به حال در بازارپرریسک فارکس، سرمایه بسیاری از کاربران بلوکه شده  است و از سوی هیچ بروکی پاسخی به آنها داده نشده است.  اینها شامل بروکر‌هایی که در خارج از کشور میشود.که اگر از افراد کلاهبرداری کنند. هیچ گونه پشتیبانی به این افراد داده نمیشود.

وی  اظهار کرد که: بسیاری از بروکر های بازار پرریسک فارکس کلاهبرداری بزرگی از کاربران کرده اند . یکی از این کلاهبرداری ها این است که، این بروکر ها  نمودار‌ها را دستکاری کرده وکندل سازی می‌کنند،که حد ضرر‌ها از بین میرود . که میتوان گفت این عمل نوعی اجحاف در حق کاربران فارکس است. پس جا دارد نسبت به خطرات احتمالی بازار پرریسک فارکس به کاربران گوش زد کرد.

نتیجه گیری

اگر از بدو ورود به بازار پرریسک مالی فارکس ،نقشه راهی مناسب جهت سرمایه گذاری داشته باشیم .

وبا شرکت در دوره جامع و استاندارد فارکس میتوانیم نتیجه خوبی از سرمایه گذاری در این بازار پرریسک بگیریم.

آکادمی تبریز فایننس با اساتید برتر و شیوه های تدریس نوین و استاندارد دوره فارکس و دوره پرایس اکشن نوین و دوره های دیگر رابرگزار میکند.

شما میتوانید با شرکت در این دوره ها ، دانش کافی و تجربه لازم را جهت ورود به بازار فارکس کسب کنید و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *