تبریز فایننس

خبر استعفا مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران و جزئیات آن

استعفا مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران

استعفا مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران :مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران ، علاوه بر اعلام استعفای خود از این سمت ، بیاناتی را در این خصوص اعلام نمود.

 

طبق گزارشات اخیر، ساعاتی قبل در برخی از کانال‌های فضای مجازی و رسانه ها، خبری تحت عنوان استعفای علی صحرایی (مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادارتهران) و جایگزینی محمود گودرزی که هم اکنون سمت معاون مدیر عامل این شرکت را دارد منتشر شده است.

 

علی صحرایی، مدیریت شرکت بورس اوراق بهادار تهران در این باره اظهار کرد: در راستای قوام بازار سرمایه و هم چنین فراهم کردن فرصتهای بیشتر برای تحقیقات در مورد بحث استخراج رمز ارز و استعفای خود را به هیئت‌ مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام نموده ام.

 

وی ادامه داد : هیئت‌ مدیره با این استعفا موافقت کرده و جناب آقای محمود گودرزی معاون شرکت بورس اوراق بهادار را برای مدیریت موقت این شرکت منصوب کردند.

 

البته لازم به ذکر است که از چند روز پیش خبر کشف استخراج رمز ارز ها در زیر زمین شرکت بورس اوراق بهادار تهران ، مشکلات و هاشیه هایی را برای مدیرعامل و هیئت‌ مدیره این شرکت ایجاد نموده است.

 

آکادمی تبریز فایننس روزانه اخبار مهم مربوط به انواع بازار های مالی نظیر بورس ، بازار جهانی فارکس ، بازار ارز دیجیتال را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد .

این مجموعه هم چنین در تدریس دوره های بورس اوراق بهادار ، دوره ارز دیجیتال و دوره فارکس ، گامی بلند برداشته و همیشه سعی دارد تا با بهترین اساتید خود و به روزترین متد های آموزشی ، بهترین دوره ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *