تبریز فایننس

ونوین : افزایش سرمایه چند نماد بورسی به تأیید اولی رسید

نماد بورسی ونوین

افزایش سرمایه چند نماد بورسی به تأیید اولی رسید:

با توجه به اطلاعات به‌دست آمده افزایش سرمایه برخی نمادها به تأیید اولیه رسید و با تأیید حسابرس و سازمان بورس اوراق بهادار شرکت‌های بیمه تعاون، بانک اقتصاد نوین و سرمایه گذاری دارویی تأمین می‌توانند افزایش سرمایه داشته باشند. همچنین بانک دی به مجمع عمومی دعوت شده است تا در خصوص افزایش سرمایه تصمیم‌گیری کنند.

 

 اگر اطلاعاتی درباره بورس ندارید می توانید در در کلاس های بورس تبریز فایننس شرکت کنید.

 

نماد ونوین بانک اقتصاد نوین:

با توجه به نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت بیمه تعاون از مبلغ ۱۵۰ میلیارد به ۵۰۰ میلیارد تومان از محل آورده نقدی سهامداران به موجب تأمین مالی بلامانع است.

 

افزایش نماد ونوین از مبلغ سه هزار میلیارد به شش هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از محل آورده نقدی سهامداران به موجب بهبود میزان سودآوری سهامداران و همچنین حفظ و توسعه سهم بانک از بازار به تأیید حسابرس رسید است.

 

همچنین حسابرس افزایش سرمایه سرمایه گذاری دارویی تأمین از مبلغ ۴۳۵ میلیارد به مبلغ یک هزار و صد میلیارد تومانی را از محل سایر اندوخته‌ها و آورده نقدی تأیید کرد.

با توجه به تأییدیه های حسابرس لذا برای اجرای کامل افزایش سرمیه تمامی مبالغ نیازمند تأیید نهایی و موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده دارد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *