تبریز فایننس

قیمت حامل های انرژی در بودجه سال جاری تغییر نمی کند !

قیمت حامل های انرژی در بودجه سال جاری تغییر نمی کند

قیمت حامل های انرژی در بودجه سال جاری تغییر نمی کند؛ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس (محمدرضا پورابراهیمی) با بیان این موضوع که افزایش قیمت حامل های انرژی پیشنهاد دولت نمی باشد ، خاطر نشان شد که اگر دولت اقدام به ارائه چنین پیشنهادی کند ، طبیعتاً مجلس آن را رد می کند.

 

 

همچنین محمد رضا پورابراهیمی ،به موضوع شرکت های زیان ده دولتی نگاهی کرده است و در این خصوص متذکر شده است که شصت درصد از سرفصل های  بانک ها و شرکت های دولتی زیان ده می باشد و در رابطه با این موضوع به دولت خاطر نشان شده ایم که آنها با اصلاح ساختار شرکت های زیان ده ، باید تکلیف آنها را مشخص نمایند وی در پایان نیز به موضوع بر طرف شدن رویکرد تمرکز گرایی در بودجه سال جاری پرداخته و افزود: بخشی از اختیارات تصمیمات بودجه ای بر عهده استان ها می باشد.

 

این خبری که خواندید مربوط به این بود که قیمت حامل های انرژی در بودجه سال جاری تغییر نمی کند.  شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *