تبریز فایننس

سبک RTM در پرایس اکشن نوین چیست؟

سبک RTM در پرایس اکشن

 

سبک RTM در پرایس اکشن : برای درک بهتر سبک RTM باید ابتدا بدانیم که پرایس اکشن چیست و در معاملات چگونه عمل می کند.

پرایس اکشن در زبان انگلیسی به معنای حرکات و عملکرد قیمت است و با این روش معامله گر براساس عملکرد قیمت و بدون دخالت (اندیکاتور ها و اکسپرت و….) تصمیمات معاملاتی خود را می گیرد.

استراتژی معاملات پرایس اکشن نوین یعنی تمام تصمیمات خود را براساس حرکات قیمت یک دارایی بگیرید و تنها منبع آن اطلاعات خود قیمت است.

بالا رفتن قیمت سهام در پرایس اکشن به این معناست که معامله گران در حال خرید هستند و بعد از این مسئله معاملگر براساس میزان تهاجمی بودن و قدرت خرید ،می تواند آنالیز کند که این روند همچنان ادامه دار خواهد بود یا خیر؟

معامله گر پرایس اکشن با استفاده از حجم معاملات ، شتاب و بزرگی نقطه مطلوب برای ورود به معاملات را پیدا می کند و بر اساس آن معاملات خود را آغاز میکند.

پرایس اکشن با کندل خوانی تفاوت های عمده ای دارد که در این مورد افراد زیادی اشتباه میکنند که توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است

پرایس اکشن میتواند در انواع سرمایه گذاری ها (بلند مدت ، کوتاه مدت،اسکلپ و….)استفاده شود و می تواند با انتخاب معامله گر برای طیف گسترده ای از اهداف سودمند باشد.

سبک RTM در پرایس اکشن چیست؟

شخصی به نام ایف میانت(If Myante) فهمید که بانک ها و موسسات پولی برای تصاحب دارایی های سرمایه گذاران خرد از ترفند ها و حیله های در نمودار استفاده می کنند و با فریب آنان باعث از دست رفتن سرمایه آنان و در نتیجه خروج آنان از بازار می شوند.

ایف تصمیم گرفت تا با تاسیس یک آکادمی حرفه ای ، به بررسی و آنالیز دقیق نمودار بپردازد و این حیله ها و فریب های آنان را کشف کند.

تلاش چندین ساله او و همکارانش در رابطه با نمودار و حرکت قیمت در بازار باعث شد که او بتواند سبکی نوین از پرایس اکشن را به نام RTM اختراع کند.

در این سبک معامله گر می آموزد که چگونه بدون استفاده از اندیکاتورها و فقط با استفاده از چارت قیمت ، مثل معامله گران و سرمایه گذاران کار کشته ، نقاط برگشت قیمت را پیدا کرده وبا سود آوری بهینه و ضرر کمتر به معامله بپردازد.

بهترین دوره پرایس اکشن با سبک  RTMدوره ای است که بتواند ذهن معامله گر را به چالش بکشد و شخص بعد از شرکت در این دوره ، بتواند این روش ساده و درعین حال پیچیده را در سرمایه گذاری های خود لحاظ کند و بتواند سود آوری بهینه ای در انواع بازار های مالی داشته باشد چون روش آنالیز بازارهای مالی به سبک RTM روشی جامع است که کاربر می تواند از این متد در انواع بازار های مالی نظیر : بازار جهانی فارکس، بورس اوراق بهادار ، بازار ارز دیجیتال استفاده کند و نتایج بی نظیری در کارنامه سرمایه گذاری خود کسب کند.

سبک RTM در چه مباحثی تدریس میشود؟

معمولا این سبک بیشتر در پرایس اکشن نوین تدریس می شود ولی همچنان میتوان در مباحث تحلیل تکنیکال و دیگر مباحث تحلیل نیز از این سبک استفاده کرد.

آکادمی تبریز فایننس با بهترین اساتید ، مجموعه ای پیشرو است که اقدام به برگزاری دوره پرایس اکشن نوین به سبک RTM ، برای اولین بار در شمالغرب کشور، کرده است .

بعد از اتمام دوره پرایس اکشن به سبک RTM،شما می توانید به راحتی معامله کرده و با آنالیز پیشرفته قیمت ، کسب سود بی نظیر را در انواع بازار های مالی را تجربه کنید.

 

برای ثبت نام و اطلاع از شرایط  دوره RTM آکادمی تبریز فایننس از این لینک اقدام کنید .

 

علاوه بر این موضوع ، این مجموعه با برگزاری دوره هایی همچون : دوره ارز دیجیتال و دوره بورس و….بستری برای علاقه مندان این حوزه ایجاد کرده تا بتوانند به راحتی این موضوعات را با به روز ترین متدهای اموزشی فرا بگیرند.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *