تبریز فایننس

بازی Fancy Birds Flying High و کسب درآمد از آن

بازی Fancy Birds Flying High و کسب درآمد از آن

 

بازی Fancy Birds Flying High پس از تکمیل فروش NFT پیدایش خود و راه اندازی اولین مکانیک های گیم پلی، در نمودارهای بازی شبکه Polygon رشد کرد. بازی Fancy Birds Flying High ابتدا در اواسط دسامبر وارد بازار شد و اکنون شاهد افزایش مجموع توکن‌های FNC موجود در “nest” بیش از 29 میلیون دلار بوده است. Fancy Birds Flying High زاییده افکار اصلی Fancy Games DAO آقای Fancy است که در Discord شناخته می شود. یک گیمر رقابتی با سابقه در سازماندهی مسابقات Esports است. با این حال، زمانی که کایران وارویک(kieran Warwick)، یکی از بنیانگذاران ایلوویوم، در مورد ایده P2E Flappy Bird توییت کرد، کاتالیزور واقعی برای Fancy Birds به وجود آمد.

پس از نمایش نسخه ی نمایشی این بازی به یکی از بنیانگذاران ایلوویوم و توضیح نقشه راه Fancy Games، یکی از بنیانگذاران ایلوویوم به عنوان مشاور استراتژیک وارد صحنه شد. اولین مرحله اولیه شامل سرمایه گذارانی مانند کین وارویک از سینتتیک، 0xMaki از سوشی، آنتون بوکوف از 1inch، رایان فانگ از انکر، استانی کولچوف از آوه، تایلر وارد از Barnbridge و ریچارد ما از Quantstamp بود.

 

Fancy DAO چیست؟

 

Fancy DAO چیست؟

 

Fancy Games DAO یک پلتفرم بازی Play-to-Earn متمرکز بر موبایل است که می‌خواهد در کنار استفاده از رمزارز، بازی‌های Play-to-Earn برای کسب درآمد را از طریق مکانیک‌های رایگان برای بازی ایجاد کند. علاوه بر این، کاربران این امکان را خواهند داشت که به چند بازی برای کسب درآمد دسترسی داشته باشند، که شرکت امیدوار است از تجربه نوستالژیک پلتفرم‌های بازی معمولی مانند Miniclip تقلید کرده و در عین حال فرصت کسب جوایز را از طریق توکن حاکمیت FNC برای گیمرها فراهم کند.

برای پرورش، کسب درآمد، شرط بندی، سفارشی سازی دارایی های NFT، شرکت در مسابقات انحصاری و حالت های بازی استفاده می شود. FNC به عنوان توکن حاکمیت اکوسیستم Fancy Games و جزء اصلی بازی Fancy Birds Flying High است.

توکن حاکمیتی FNC

فروش توکن FNC در 14 دسامبر با استخر نقدینگی ETH/FNC موجود در سوشی با ارائه بیش از ARE500% در زمان نگارش، با قابلیت استیکینگ در سایت Fancy Birds در دسترس بود. قیمت توکن تاکنون روند ثابتی را که از همان ابتدا سهامداران و استخرهای نقدینگی عمومی بودند، حفظ کرده است. کل توکن سرمایه گذاری شده در استخر نقدینگی fancy birds بیش از 29 میلیون دلار است. برای مقایسه، این 5 میلیون دلار بیشتر از کل اکوسیستم غیرمتمرکز شبکه فیوز تا به امروز است.

توکن حاکمیتی FNC

 

مکانیسم دیفای در حال حاضر در این برنامه قوی هستند. با مکانیسم جالبی که به سهامداران این قابلیت را می دهد که به راحتی بین 0 تا 52 هفته، توکن قفل شده ای با APR بالاتر که توکن طولانی تر قفل می شود انتخاب کنند و به اوج 71% برای قفل 52 هفته ای در زمان نوشتن برسد. مکانیکی که برای تشویق دارندگان FNC وجود دارد تا توکن های خود را تا زمانی که ممکن است حفظ کنند تا اقتصاد درون بازی و قیمت FNC خراب نشود و به تیم کمک کند تا نقشه راه را ارائه دهد. تقریباً با 4 میلیون دلاری که قبلاً به عنوان جوایز FNC پرداخت شده است، چند روز آینده با آنلاین شدن بازی بسیار مهم خواهد بود اما تاکنون، به نظر می رسد که سیستم به خوبی کار می کند.

 

روند بازی fancy birds flying high

 

(تبریز فایننس برگزارکننده دوره های ارز دیجیتال، فارکس ،پرایس اکشن ، RTM و بورس می باشد همچنین

با مراجعه به سایت تبریز فایننس میتوانید از سر فصل های دوره ها مطلع شوید.)

پرواز را بیاموزید، برای کسب درآمد پرواز کنید

بازی Fancy Birds Flying High، یک بازی Fancy DAO است. هدف این بازی افزودن یک عنصر درآمد به سرگرمی اعتیادآور بازی‌های آرکید معمولی با ایجاد یک اقتصاد باز با Fancy Birds NFT است که به‌طور تصادفی تولید شده‌اند. کاربران برای انجام بازی باید NFT داشته باشند و با انجام ماموریت های روزانه و هفتگی FNC کسب کنند. فروش عمومی در 14 فوریه ایجاد شد و در عرض چند دقیقه به فروش رسید، پس از اینکه ضربات اولیه پرنده از 10 فوریه انجام شد.

کسب درآمد از بازی Fancy Birds Flying High

تولید مثل از 18 فوریه شروع می شود

اکنون که پرندگان از لانه خارج شده اند، دارندگان می توانند آنها را پرورش دهند تا ژنتیک بیشتر و NFT های بالقوه مفید و باارزشی را تولید کنند. هر پرنده ژن چهار نژاد مجاز در ماه را خواهد داشت. تعداد نژادها هر ماه بازنشانی می شود. پس از هر نژاد، 5 روز خنک شدن نیز وجود خواهد داشت تا پرنده بتواند دوباره تولید مثل کند. پس از تولید مثل، کاربران تخم مرغی دریافت خواهند کرد که در عرض 24 ساعت از تخم خارج می شود.

 

آموزش بازی Fancy Birds Flying High

 

هزینه هر پرنده در FNC یا sFNC (Synthetic FNC) در تصویر بالا مشاهده می شود. طبق نمودار، بسته به تعداد دفعاتی که پرنده در حال تولید مثل است، درصد شانس ترسیم یک پرنده افسانه ای با ویژگی جهش یافته افزایش می یابد. پس از شروع بازی، بازیکنان از پرندگان NFT برای ارتقاء سطح و کسب FNC استفاده خواهند کرد. جزئیات بیشتر در مورد پرورش در سایت موجود است.

 

بازی راه اندازی جدول زمانی

• 14 فوریه: مجموعه تولید عمومی Genesis

• 15 فوریه: ادعای sFNC فعال شد

• 16 فوریه: نمایش مجموعه پیدایش

• 18 فوریه: انتشار بازی Fancy Birds Flying High نسخه 1

 

نسخه اول این بازی شامل موارد زیر خواهد بود:

1. پرورش

2. ماموریت ها (روزانه و هفتگی)

3. مسابقات (روزانه)

 

4. تابلوهای امتیازات (فصلی)

5. تغییر نام (تغییر نام پرندگان)

6. Android APK

بازی برای کسب درآمد در شبکه پالیگان

شبکه پالیگان میزبان محبوب ترین بازی ها در این فضا شده است. به عنوان مثال، Crazy Defense Heroes (CDH) یک بازی برج دفاعی play to earn که بر روی موبایل موجود است. CDH به طور متوسط روزانه بیش از 41000 UAW را در ژانویه جذب کرد که تعداد بازیکنان ثبت نام شده در دسامبر را دو برابر کرد. بازی دفاع از برج پس از QuickSwap به دومین برنامه محبوب در شبکه تبدیل شد.

یکی از بخش های بازی Fancy Birds Flying High، بازی موبایلی است. Arc8، یک برنامه بازی برای کسب درآمد موبایلی که توسط شرکت  Animoca Brands Gamee توسعه یافته است، که فصل پیش خود را با جذب بیش از 58000 UAW در ژانویه به پایان رساند. برنامه موبایلی بازی برای کسب درآمد اولین فصل رسمی خود را شامل مینی بازی های جدید راه اندازی می کند. از بسیاری جهات، چشم انداز Arc8 و Fancy Games DAO بسیار شبیه است، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم چگونه این دو در سال 2022 رو در روی هم قرار می گیرند.

tabrizfinance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *