تبریز فایننس

قیمت نفت افزایش یافت | نوسان سهام‌های آسیا

قیمت نفت افزایش یافت

قیمت نفت افزایش یافت | نوسان سهام‌های آسیا : روز دوشنبه قیمت نفت در سال ۲۰۲۲ افزایش یافت، اگرچه نگرانی‌ها از کاهش تقاضا به دلیل شیوع سریع سویه جدید همه‌گیری، رشد آن را محدود کرد. نفت خام برنت تا ساعت۴:۳۲ صبح به وقت تهران با ۶۷ سنت یا ۰.۸۶ درصد افزایش به ۷۸.۴۵ دلار در هر بشکه رسید.

 

روز دوشنبه با شروع معاملات در سال ۲۰۲۲ و بسته بودن برخی از بازارهای اصلی در این منطقه، سهام‌های آسیا نوسان داشتند.

 

 

این خبر را که خواندید مربوط به این بود که قیمت نفت افزایش یافت  . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *