تبریز فایننس

پنج ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم

ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم

معرفی پنج ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم که همه باید بدانند

ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم را در ایم مقاله میخواهیم برای شما معرفی کنیم: مصرف انرژی ارز دیجیتال به عاملی تعیین کننده برای استخراج ارز ها تبدیل شده است .در طی چند سال اخیر بیت کوین به خاطر مصرف بالای انرژی که دارد هدف انتقاد خیلی از نهادها بوده است.

به عنوان مثال چین برای پیشگیری از نتایج جبران ناپذیر این موضوع ،سخت گیری های زیادی در مورد استخراج بیت کوین اتخاذ کرده است.

این مسئله مصرف بالای انرژی به موضوع جهانی تبدیل شده است .نیوز بیتی سی، طی گزارشات خود سراغ 5 مورد از ارز ها رفته که کارایی بالای از نظر مصرف انرژی دارند.

 

مصرف انرژی ارز دیجیتال بیت کوین لاتینیوم(LTNM)

 

بیت کوین لاتینیوم مشابه با ایده بیت کوین ساخته شده است که یکی از کار آمدترین ارز دیجیتال در زمینه مصرف انرژی است.

تفاوت عمده ارز لاتینیوم با بیت کوین در شبکه و مکانیزم نودها ست.

درشبکه لاتینیوم به جای استفاده از شبکه اثبات کار از اثبات سهم استفاده میکنند.

ودر مکانیزم نودها از طریق سهام گزاری برای تایید تراکنش ها، به جای استخراج استفاده میشود.

این ارز دیجیتال که در ارتباطات، رسانه ها،بازی های رایانه ای و پردازش های ابری کاربرد دارد چون از مکانیزم اثبات سهام استفاده میکند امنیت بیشتری نیز دارد .

این بیت کوین با طبیعت سازگاری بیشتری دارد.

ارز دیجیتال با مصرف انرژی ک

 

 

معرفی ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم : کاردانو(ADA)

 

این ارز دیجیتال ازساختار اثبات سهام خاص بهره می بردکه اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است.مزیت این اثبات سهام این است که برای بلاک سازی ، انرژی کمتری را مصرف می شود.

طبق گزارشات اخیر ارز کاردانو با 1.6میلیون برابرمصرف انرژی بهینه تری در مقایسه با بیت کوین دارد که میتوان گفت این ارز با محیط زیست سازگارتر است.

در کاردانو هر تراکنش نیازبه یک نود تصادفی دارد. این ارز دیجیتال یکی از رقبای  اصلی اتریوم است که در ماه‌های اخیر رشد قابل‌توجهی را داشته است.

ارز دیجیتال با مصرف انرژی ک

 

معرفی ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم : ریپل(XRP) 

مصرف انرژی ارز دیجیتال ریپل ، ۰.۰۰۷۹ کیلووات ساعت در پردازش هر تراکنش است . این مسئله ریپل را به یکی از کارآمدترین ارزهای دیجیتال بازارو سبز ترین ارز دیجیتال تبدیل کرده است.

استخراج توکن‌ها در شبکه ریپل جایی ندارد و توکن‌های جدید توسط مکانیزم های خاصی وارد شبکه ریپل می‌شوند.اگر اکثریت بر روی اعتبار یک تراکنش مهر تأیید بزنند،آن تراکنش معتبر خواهد بود.

ارز دیجیتال با مصرف انرژی ک

معرفی ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم :نانو (NANO)

این ارز دیجیتال که اخیرا رکورد سه ساله خود راشکسته است و توانسته از 8 دلار به 17.71 دلار برسد.در هر تراکنش این ارز دیجیتال فقط0.000112 کیلو وات مصرف میشود.نحوه استخراج این رمز ارز نیز بر پایه ماینینگ نیست.

کارمزد های کم تراکنس این شرکت میتواند ، سرمایه گذاران زیادی را جذب کرده که این سرمایه گذاران پروژه ی جدیدی را در پلتفرم نانو شروع کنند.

ارز دیجیتال با مصرف انرژی ک

 

معرفی ارز دیجیتال با مصرف انرژی کم : هدرا هش گراف(HBAR)

این ارز دیجیتال که 6.5 میلیون تراکنش روزانه دارد مثل ارز دیجیتال نانو تراکنش ها با سرعت بالایی انجام میگیرد. این ارز دیجیتال نیز استخراج توکن ندارد.

بر اساس میزان کم کیلوولت تراکنش های این ارز دیجیتال ، میتوان گفت که ارز دیجیتال هدرا هش گراف یکی از کارامدترین ها در حوضه مصرف انرژی است.

ارز دیجیتال با مصرف انرژی ک

آکادمی تبریز فایننس با برگزاری دوره ارزدیجیتال،دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها ، با بهترین اساتید و نوین ترین شیوه آموزش بستری برای علاقمندان، جهت سرمایه گزاری در بازار های مالی ایجاد کرده است .با شرکت در این دوره ها میتوانید سرمایه خود را توسعه دهید .

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *