تبریز فایننس

وکلای مدافع مدیرعامل XRP ریپل در نامه ای به دفاع از شکایت خود پرداختند

داداگاه ریپل

وکلای مدافع مدیرعامل ریپل در نامه ای به دفاع از شکایت خود پرداختند:
این نامه نشان دهنده قصد مدیر اجرایی در رد دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ماه دسامبراست.

همانطور که توسط U.Today گزارش شد ، این آژانس از اولین شکایت اصلاح شده خود علیه Garlinghouse و مدیر عامل سابق Chris Larsen رونمایی کرد و ادعا کرد که آنها توانسته اند با فروش خود بازار XRP را دستکاری کنند.
وکلای گارلینگهاوس اظهار داشتند که نسخه اصلاح شده دادخواست “بهتر از این نیست” ، در حالی که “واقعیت های اقتصادی” فروش XRP مورد بحث را تشخیص نمی دهد .

آنها معتقدند كه این ادعا نتواند به درستی قصد یا دانش سو knowledge عمل را ادعا كند:

کمیسیون امنیت اقتصادی بار این را دارد که نشان دهد آقای گارلینگهاوس یا می دانسته یا با بی توجهی نادیده گرفته است که خود را با چیزی “ناشایست” مرتبط دانسته و با این وجود ریپل را در ارتکاب این تخلف “کمک اساسی” کرده است.

ریپل همچنین استدلال طولانی مدت خود در مورد به رسمیت شناخته شدن XRP به عنوان “ارز مجازی” توسط شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN  ) را در سال 2015 اعلام کرد. با این حال ، راهنمایی های خود دفتر می گوید که یک ارز مجازی نیز می تواند به عنوان امنیت  تحت قوانین امنیتی فدرال.
در دادخواست خود علیه ریپل و مدیران آن ، SEC ادعا می کند که ریپل یک امنیت ثبت نشده است.

اگر اطلاعاتی درباره ارز دیجیتال ندارید می توانید

هیچ معامله ای در ایالات متحده انجام نمی شود:

در این نامه همچنین ادعا شده است که اکثر قریب به اتفاق فروش وی در مبادلات خارجی انجام شده است ، SEC موفق به شناسایی معاملات مربوط به گارلینگهاوس در ایالات متحده نشده است:

SEC با این استدلال که پیشنهادات یا فروش آقای گارلینگهاوس داخلی است ، نمی تواند دادخواستهای خود را پس انداز کند ، زیرا ممکن است وی یا خریداران XRP) محل و هویتی که آقای گارلینگهاوس از آنها اطلاع نداشت) در زمان حضور جسمی در ایالات متحده بوده اند.
گفته می شود ، در شکایت اصلاح شده ذکر شده است که گارلینگهاوس نشانه های خود را در “حداقل” چهار صرافی که در ایالات متحده گنجانده شده است فروخته است.

آکادمی تبریز فایننس : برای احراز هویت و خرید ارز دیجیتال اینجا کلیک کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *