تبریز فایننس

بازدهی هفته پیش بازار بورس اوراق بهادار

پیشرفت ۸۰ درصدی توافق؛ واقعیت یا جوسازی

طبق گزارشات ، شاخص کل بورس در هفته گذشته توانسته بود رشد یک درصدی داشته باشد و شاخص کل بورس در آخرین روز معاملاتی در ناحیه یک میلیون و ۴۸۸ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز با قرار گرفتن در کانال 427 هزار واحدی ، حدودا نیم درصد رشد داشته است.

طبق پیش بینی های کارشناسان بازار بورس  ، در هفته پیش رو نیز بازار سهام روند مثبتی خواهد داشت که این امر باعث خواهد شد که به احتمال زیاد ،شاخص از مقاومت ۱٫۶ میلیون واحدی عبور کند .

البته لازم به ذکر است که در هفته آینده، گزارش فصلی شرکت‌ها و گزارش‌های شرکت‌های پالایشی ، دوعامل تاثیر گذار هستند که می توانند باعث تغییر در تحرکات بازار سرمایه شوند .

طی روز گذشته(چهارشنبه 14 مهر )، با معرفی سمت جدید رئیس پیشین سازمان بورس (علی صالح‌ آبادی)به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی در جلسه هیات ،اتفاقی مهم در بین اهالی بازار سهام است چون به هر حال انتخاب یک فرد آشنا به بازار های مالی به عنوان رئیس بانک مرکزی یک رویداد مهم برای بازار بورس خواهد بود .

ولی بر اساس گمانه زنیها ، علی صالح‌ آبادی تخصصی در بحث سیاست‌های پولی و مالی ندارد که این موضوع بانک مرکزی را با مشکلات چالش بر انگیزی روبرو خواهد کرد.

البته یکی از عوامل تاثیر گذار در تحرکات بازار بورس هفته پیشه رو ، وارد شدن دلار به محدود 27 هزار تومانی در آخرین ساعات روز گذشته می باشد که قطعاً این موضوع بی تاثیر نخواهد بود.

این خبر که خواندید مربوط به بازدههی بورس در هفته پیش بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر :بازار جهانی ارز دیجیتال، بازار فارکس و بازار بورس مطلع شوید.

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *