تبریز فایننس

تلویزیون بورس ایران راه اندازی می شود

تلویزیون بورس ایران راه اندازی می شود

به زودی تلویزیون بورس ایران راه اندازی خواهد شد.طبق اخباری که منتشر شده .مدیر ارتباطات بازار فرابورس ایران با بیان اینکه پیش بینی ها و تحقیقات آینده در مورد شکل رسانه ها در سال های آینده نشان می دهد که «آینده تلویزیون اینترنت است و آینده اینترنت تلویزیون است» از راه اندازی رسمی VOD در بازارهای سرمایه و اقتصاد خبر داد.

 

مبینا بنی اسادی با بیان اینکه 87٪ از متخصصان ارتباطات جهان معتقدند که مسئولیت آنها طی سه سال آینده با توجه به روابط عمومی توصیف نخواهد شد ، گفت: «این پیش بینی به دلیل تحول لحظه ای رسانه ها و شبکه های اجتماعی است ، همچنین سلیقه مخاطبان را نیز نباید از یاد برد. بر این اساس ، نگرانی اولیه راه اندازی تلویزیون بورس اینترنتی در بازار فرابورس ایران به وجود آمد و اوایل سال گذشته ، چندین محتوی ویدئویی در زمینه بازارهای سرمایه و اقتصاد تولید و به صورت آزمایشی منتشر شد.

 

وی همینطور افزود: طی سال گذشته ، رویدادهای مهمی در زمینه فعالیت های رسانه ای بازار فرابورس در ایران رخ داده است. مجوز تلویزیون اینترنتی واچار را از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) را بگیریم که این خود رویداد یک چرخش بزرگ بود و همینطور این قضیه نقطه عطفی برای مهاجرت حرفه ای در زمینه روزنامه نگاری ویدئویی و گرافیک ویدیویی بود که قبلاً بازخورد خوبی از تولید محتوا در این قالب دریافت کرده بودیم.

 

بنی اسدی با تأکید بر اینکه ارتقای سواد مالی در بازار سرمایه مهمترین هدف مجموعه فرابورس و همچنین مسئولیت اجتماعی شرکت برای راه اندازی واچارا تی وی است، اظهار کرد: از سال گذشته شاهد افزایش سرمایه هستیم نفوذ بازار در بین عموم مردم هستیم؛ به علاوه اینکه ارتقای سطح سواد مالی جامعه اهمیت دوچندان پیدا کرده است ، بنابراین بازار فرابورس همچنین سعی کرده است در میان سایر رسانه های فعال در این زمینه با چهره های جدید در زمینه فرهنگ و ارتقای سواد مالی باشد ؛ زیرا هرچه محتوایی تولید شده در این بخش باشد، هنوز هم نیازی به آن است.

 

مدیر ارتباطات فرابورس ایران در پایان برنامه زنده تلویزیونی به وقت تحلیل خبر داد و افزود: بیش از 125 قسمت از برنامه زمان تحلیل به صورت روزانه با حضور پیشکسوت و برجسته بازار سرمایه فعالان شبکه ایران کالا به مدت هفت ماه توسط بازار فرابورس آماده شد که ضمن قدردانی از کلیه دست اندرکاران این برنامه و کلیه کارشناسانی که بار علمی این برنامه را ارتقا می بخشند ، لازم به ذکر است که بزودی برنامه دیگری با چهره های متفاوت و پورتال جدید ضرورت روی آنتن خواهد رفت.

 

به گفته وی، نمونه های برنامه به موقع تجزیه و تحلیل که از استودیوی تخصصی بورس اوراق بهادار پخش می شد ، قبلاً در بورس های مشهور جهان مانند بورس سهام نزدک و نیویورک انجام شده بود و این تجربه جدید و جذابی بود برای بازار سرمایه کشورمان این برنامه بیشتر ما را به این باور سوق می دهد که مدیریت ارتباطات بازار فرابورس می تواند به طور مستقل برنامه های زنده و ضبط تخصصی روزانه را برای بازار سرمایه و ساکنان آن تهیه کند.

 

بنی اسدی مأموریت واچار را بر اساس معنا و ماهیت آن ، نگاهی عمیق به رویدادها و روندهای اقتصادی متناسب با تحولات سریع دنیای امروز دانست و افزود: آنچه امروزه به عنوان بازار شناخته می شود در فارسی باستان با عنوان «واچار» مورد استفاده قرار گرفت؛ عبارتی که براساس ساختار و تلفظ آن به کلمه ای جهانی تبدیل شده است. علاوه بر ایران، واژه واچار در ایران ، خاورمیانه ، آفریقا و اروپا رایج است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: تلویزیون بورس ایران تحت عنوان «واچار» آماده عرضه و رونمایی عمومی شده و پلتفرمVOD  آن به نشانی و آدرس اینترنتی wachartv.com در دسترس است و امیدواریم بازار فرابورس ایران هم همچون بورس‌های مطرح بین‌المللی در جهان و در این عرصه تولیدات مثبت، مفید و قابل دفاعی به مخاطبان فهیم بازار سرمایه کشور عرضه کند و باعث رشد سواد اقتصادی در بین مردم کشورمان شود تا دیگر کمتر کسی با بی سوادی دچار ضرر هنگفت در این بازار شود.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *