تبریز فایننس

علاقه به بیت کوین احتمالا قدرت آن را بیشتر کند !

علاقه به بیت کوین احتمالا قدرت آن را بیشتر کند

علاقه به بیت کوین احتمالا قدرت آن را بیشتر کند : ارز دیجیتال بر سر یک دوراهی قرار دارد. پس از لذت بردن از یک کریسمس فوق العاده که در آن بیت کوین طی یک ماه چهار هفته منتهی به دسامبر ۲۰۱۷ تا ۱۵۴٪ رشد کرد، از آن موقع به بعد ارزهای دیجیتال تلاش کرده اند تا قله های امنی را پیدا کنند. شکست مقررات، هکهای زیان بار و کلاهبرداری ها از آغاز امسال به یک یا چند ارز دیجیتال ضربه زده است و به واسطه آن بازار سرمایه کل ارزهای دیجیتال به سختی به ۳۵ درصد نقطه اوج آنها در ماه ژانویه که تقریبا برابر ۸۳۰ میلیارد دلار بود) می رسد.

 

به دلیل این آشفتگی و تلاطم است که رهبران جهان برای ارزهای دیجیتال اهمیت دارند، زیرا نظرات و سیاستهای تنظیمی آنها بر نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال در ماه ها و سال های آتی به شدت تأثیر می گذارد؛ ودر میان دیدگاههای متفاوت رهبران جهان یک قاعده ساده صدق می کند:

 

دولت ها می خواهند مطمئن شوند که ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز حاکمیت و استقلال آنها را نقض نمی کنند و همزمان می خواهد ارزهای دیجیتال را برای افزایش بازده اقتصادی و تقویت موقعیت خود به دست بگیرند.

 

این مسئله از اشتیاق رهبران اتحادیه اروپا همچون امانوئل مکرون و ترزا می، به محدود کردن مبادلات ناشناس ارزهای دیجیتال برای استمرار قدرتشان بر گردش پول به وضوح مشخص است. این قضیه همچنین در خواسته ی رهبرانی مانند نیکولاس مادورا و احتمالأ ولادیمیر پوتین مبنی بر ایجاد ارز دیجیتال کنترل شده توسط دولت، برای دور زدن تحریم های بین المللی و بهبود وضعیت اقتصادی روشن است؛

 

و همچنین از علاقه ای که بیشتر رهبران جهان به تکنولوژی بلاک چین دارند می توان فهمید که آنها می خواهند «ثبات غیرقابل اعتماد» ارزهای دیجیتال را بزدایند و از بلاک چین برای افزایش بازده در حوزه های اقتصادی و سازمانی استفاده کنند.

 

اگرچه به نظر می رسد اکثر رهبران جهان تمایل دارند از ویژگیهای فناوری بلاک چین در جهت افزایش قدرت خود بهره ببرند، بدون شک بسیاری از آنها به شخصه شیفته ارزهای دیجیتال هستند. چرا که ممکن است منجر به سود بردن آنها از مقررات دلخواهشان شود؛ از امانوئل مکرون که کیف پول لجر بلو را در دست گرفته بود تا مائوریسیو ماکری که کنفرانس بیت کوین را در بوئنوس آیرس تشکیل داد.

 

 

بدون شک ارزهای دیجیتال و رسالت آنها مبنی بر غیرمتمرکزسازی سیستم مالی، ذهن رؤسای جمهور و نخست وزیر های بسیاری را درگیر خود کرده است. به نظر می رسد که رهبران جهان به جای سایر راههای موجود، بیشتر مشغول متناسب کردن ارزهای دیجیتال با نیازهای خود هستند.

 

 

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از بهترین مجموعه ها در غرب کشور است که سعی دارد بستری مناسب برای علاقه مندان در حوزه ی ارز دیجیتال با برگزاری دوره هایی مثل دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دوره های دیگر ایجاد کند.

 

شما می توانید با شرکت در این دوره ها سرمایه گذاری بی نظیری در کارنامه مالی خود ثبت کنید و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *