تبریز فایننس

افزایش کارمز شبکه اتریوم در پی افزایش قیمت اتریوم

افزایش اتریوم و تحلیل قیمت افزایش اتریوم در تبریز فایننس

افزایش کارمز اتریوم ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بازار ، در روز جمعه با بالاترین قیمت خود رسید و هر واحد اتریوم بیش از 2000 دلار رسید.در همین حال ، کارمزد شبکه اتریوم بار دیگر رکورد زد و با افزایش 31 درصدی قیمت اتریوم کارمزد شبکه این کوین 77% افزایش پیدا کرد .

افزایش کارمز اتریوم در پی افزایش قیمت اتریوم:

اتریوم در هشت روز از 9 روز گذشته کندل های سبز را ثبت کرد ، با توجه به داده های سایت Bitinfocharts.com ، هزینه کارمزد معاملات به طور خلاصه در همان بازه زمانی 77 درصد افزایش یافت ، زیرا متوسط ​​هزینه معاملات در شبکه اتریوم از 12.96 دلار به 22.97 دلار افزایش یافت .

اگه اطلاعاتی در مورد ارز های دیجیتال ندارید میتوانید در دوره آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید .

تعداد کمی مخالف این هستند که در دنیای آنلاین کمک های مالی دلار و نکات زیر مرکز ، نوع هزینه های تراکنش ها برای شبکه های معروف مانند اتریوم و بیتکوین ، که در حال حاضر هزینه متوسط ​​آنها در حدود 8.50 دلار است ، واقعاً مناسب نیستند.
با توجه به این نکته که در اپدیت اتریوم که توسعه دهندگان آن در نظر گرفته اند( EIP-1559 ) مشکل مقیاس پذیری آن به طور چشم گیری حل خواهد شد . وقتی این نسخه در ماه ژوئن آینده به روز شود ، هزینه های معامله به صورت الگوریتمی به صورت پویا تنظیم می شود و بخشی از هزینه شبکه قرار است پس از هر معامله از بین برود.
در بلند مدت ، اتریوم قرار است به یک الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده کند، که سیستم اثبات کار فعلی را به طور کامل رها خواهد کرد. در پروتکل اثبات کار ماینر ها تراکنش ها را انجام و در ازای تایید تراکنش ها پاداش دریافت میکنند . الگوریتم اجماع جدید به عنوان بخشی از ارتقا ongoing مداوم Ethereum به Eth2 در حال اجرا است .

آخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال رو از دسته اخبار ارز دیجیتال وب سایت تبریز فایننس دنبال کنید .

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *