تبریز فایننس

سازمان SEC تصمیم گیری در مورد دو ETF دیگر بیت کوین را به تاخیر انداخت !

سازمان SEC تصمیم گیری در مورد دو ETF دیگر بیت کوین را به تاخیر انداخت

سازمان SEC تصمیم گیری در مورد دو ETF دیگر بیت کوین را به تاخیر انداخت : اگر تمام چیزی که برای کریسمس می خواهید یک ETF بیت کوین در بازار نقدی است، زمان رو به اتمام است.

 

 

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده این هفته تصمیم گیری در مورد دو پیشنهاد صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین را به تعویق انداخت، هر کدام یکی از گروه های مدیریت دارایی Bitwise و Grayscale. کمیسیونرهای SEC اکنون 45 روز دیگر فرصت دارند تا پیشنهادات Bitwise Bitcoin ETP Trust و Grayscale Bitcoin Trust را بررسی کرده و آنها را تایید یا رد کنند. گزینه سوم این است که تصمیم را دوباره به تأخیر بیندازید.

 

 

ETF ها سرمایه گذاری هایی هستند که مانند سهام در صرافی های سنتی معامله می شوند و آنها را برای پس انداز های روزمره قابل دسترس می کند. ETF ها به جای نمایش یک سهام جداگانه، گروهی از سهام یا سایر دارایی ها را دنبال می کنند.

 

 

در حالی که آژانس هنوز یک ETF بیت کوین را تایید نکرده است – در شش هفته گذشته درخواست های VanEck و WisdomeTree را رد کرده است – به چندین ETF معاملات آتی بیت کوین اجازه داد تا در سال جاری تجارت خود را آغاز کنند.

 

اما این دو چیز یکی نیستند. یک ETF بیت‌کوین مستقیماً به قیمت بیت‌کوین در صرافی‌های نقطه‌ای مانند کوین‌بیس مرتبط می‌شود – جایی که شما ارزهای دیجیتال را با هر قیمتی که در حال حاضر وجود دارد معامله می‌کنید. ETFهای آتی بیت کوین به بازارهای مشتقات گره خورده است که سرمایه گذاران از آن برای پوشش ریسک و/یا پیش بینی جهت قیمت استفاده می کنند.

 

 

گری گنسلر، رئیس SEC در اوایل سال جاری به شرکت‌ها تلگراف کرد که ETFهای آتی BTC مورد توجه جدی قرار خواهند گرفت، زیرا بر اساس قانونی متفاوت از پیشنهادات ETF نقطه‌ای هستند: قانون شرکت سرمایه‌گذاری در سال 1940. “وقتی با سایر قوانین فدرال اوراق بهادار ترکیب شود او گفت که قانون ’40 حمایت قابل توجهی از سرمایه گذاران برای صندوق های سرمایه گذاری مشترک و ETF ها فراهم می کند.

 

 

با این حال، بسیاری، از جمله نمایندگان کنگره تام ایمر (R-MN) و دارن سوتو (D-FL)، می گویند که معاملات آتی بیت کوین، در صورت هر چیزی، برای سرمایه گذاران خطرناک تر است، زیرا در عین استفاده از داده های قیمتی زیربنایی، به پیچیدگی اضافه می کنند.

 

نمایندگان در نامه‌ای سرگشاده به رئیس Gensler نوشتند: «ما می‌پرسیم که چرا، اگر اجازه تجارت در ETF بر اساس قراردادهای مشتقه را دارید، به همان اندازه یا راحت‌تر اجازه نمی‌دهید تجارت در ETF بر اساس بیت‌کوین نقطه‌ای آغاز شود». ETF های نقدی بیت کوین مستقیماً بر اساس دارایی است که ذاتاً محافظت بیشتری برای سرمایه گذاران ایجاد می کند.

 

در حالی که Emmer، Soto و دیگران می خواهند قبل از سال جدید یک ETF بیت کوین داشته باشند، احتمالا باید منتظر بمانند. مگر اینکه معجزه کریسمس رخ دهد. SEC باید تا 24 دسامبر در مورد ETF بیت کوین تراست Kryptoin تصمیم بگیرد.

 

 

این خبر که خواندید مربوط به این بود که ، سازمان SEC تصمیم گیری در مورد دو ETF دیگر بیت کوین را به تاخیر انداخت . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *