تبریز فایننس

چگونه در Coinbase Pro، Blockchain و Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم؟

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم : در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که چطور یک سفارش (به قیمت) بازار بسازید. اگر شما به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده اید و می خواهید بیت کوین و آلت کوین های دیگر را به آسانی و با سرعت خریدوفروش کنید،

 

می توانید از چیزی به نام سفارش بازار استفاده کنید. ما انجام این کار را در سه تا از محبوب ترین محیط های خرید و فروش رمز ارز را توضیح می دهیم؛ Coinbase Pro، Blockchain.infoو Binance.

 

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

‌چگونه در Coinbase Pro، Blockchain و Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

ولی شما می توانید این روش ها را در محیط های دیگر خرید و فروش نیز پیاده کنید. اگر عجله دارید و می خواهید بیت کوین یا رمزارزهای دیگر را به راحتی به قیمت بازار یا به قیمت فعلی بخرید یا بفروشید، می توانید در صرافی یک سفارش بازار درج کنید. من اول این کار را در محیط Coinbase Pro نشان می دهم که با نام GDX نیز شناخته می شود.

 

وقتی وارد صرافی شدید، اولین کاری که باید بکنید سپرده گذاری برای انجام خرید و فروش است. هرزمان مقداری ارز در کیف پول خود داشتید، می توانید خریدوفروش را شروع کنید. در قسمت جعبه ابزار اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب بازار موردنظرتان است.

 

‌چگونه در Coinbase Pro، Blockchain و Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم | انتخاب زوج ارز بیت کوین و دلار

 

در این قسمت می توانید زوج ارز بیت کوین و دلار را انتخاب کنید ولی گزینه های زیادی برای انتخاب کردن وجود دارند. بعد در زیر این قسمت گزینه های خرید و فروش را می بینید. در این جا سه نوع سفارش موجود در Coinbase Pro را می بینید که شامل سفارش بازار ، محدود و حد ضرر می شود.

 

مهم نیست شما چه بازار و جفت ارزی را انتخاب می کنید، گزینه های زیر همیشه یکسان هستند. در این مثال ما روی سفارش بازار تمرکز می کنیم. در سفارش بازار تنها لازم است شما مقداری از ارز انتخابی تان را که می خواهید خرید و فروش کنید وارد کنید.

 

قیمت بازار از آخرین قیمت خریدوفروش شده و یا قیمت فعلی که در بخش بالا درج شده است تعیین می شود. میزان کارمزد به این بستگی دارد که آیا شما سازنده ی بازار هستید یا گیرنده ی  آن.

 

این کارمزد در واقع به حجم معامله ی شما بستگی دارد. کارمزدها شاید در ابتدا مبالغ کمی به نظر بیایند، ولی وقتی سفارش ها را به نرخ بازار ثبت می کنید روی هم انباشته و زیاد می شوند، زیرا در این صورت شما یک گیرنده از بازار به حساب می آیید و باید کارمزد بیشتری نسبت به دیگران بپردازید.

 

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

برای پرداخت کارمزد کمتر در برخی صرافی ها، می توانید از سفارش محدود استفاده کنید تا جزو یکی از گیرنده های بازار باشید. قبلا Coinbase برای سفارشات گیرنده ها و سازنده ها بدون در نظر گرفتن میزان سفارش آنها، نرخ کمیسیون متفاوتی را در نظر می گرفت، ولی حالا فقط اگر سفارش شما بالای ۵۰۰۰۰ باشد می توانید از این مزایا بهره ببرید.

 

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

‌چگونه در Coinbase Pro، Blockchain و Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم | ثبت سفارش

 

برگردیم به بخش سفارش. وقتی آماده ثبت سفارش خود هستید، می توانید به راحتی روی گزینه ی «Place a buy order» کلیک کنید. سپس سفارش بلافاصله انجام میشود و در قسمت سفارشات تکمیل شده درج می شود. همان طور که گفتم فرایند Blockchain.info و Binance نیز به همین صورت است. در صرافی Blockchain در سمت راست می توانید گزینه های خرید یا فروش خود را مشاهده کنید.

 

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

سپس در قسمت پایین «Order type» خود می توانید سفارش بازار یا سفارش محدود را انتخاب کنید و بعد مثل همان فرایند قبلی شبیه به سفارش بازار پیش بروید. سپس باید میزان موردنظر برای خرید یا فروش خود را وارد کنید و بعد روی گزینه ی «place order» کلیک کنید.

 

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

بعد در صرافی Binance اگر به پایین صفحه بروید، می توانید سفارش محدود، بازار و حد ضرر را مشاهده کنید. اگر سفارش بازار را انتخاب کنید می بینید که قیمت بازار در خرید شما درج می شود. سپس باید مقدار موردنظر را وارد کنید و روی گزینه ی «Buy Bitcoin» کلیک کنید.

 

چگونه در Coinbase Pro، Blockchainو Binance سفارش بازار خود را ثبت کنیم

 

بعد از اینکه سفارش شما انجام شد ، می توانید دارایی و سرمایه خود را به کیف پول یا حساب بانکی خود ، انتقال دهید.

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.

اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

 

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *