تبریز فایننس

چگونه از طریق Compound Finance سود کسب کنیم؟

چگونه از طریق Compound Finance سود کسب کنیم

چگونه از طریق Compound Finance سود کسب کنیم : در این مقاله قرار است توضیح دهیم که چگونه می توانید از طریق crypto.com با Compound Finance پول قرض بگیرید یا سود کسب کنید. اکثر مردم زمانی که برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال می خرند، آن را در جایی امن مثل کیف پول خود نگه می دارند و یا در صرافی رها می کنند، بدون اینکه مانند سپرده بانکی و حسابهای سپرده گذاری از روش سنتی از آن سود کسب کنند.

 

ولی Compound Finance قصد تغییر این وضعیت را دارد. Compound Finance سرویسی است که به شما اجازه می دهد تا ارز دیجیتال قرض یا وام بدهید و سود کسب کنید. هم قرض دهنده و هم وام گیرنده ارز بیشتری از ارز دیجیتال خود دریافت خواهند کرد. قرض دهنده به سود دست پیدا می کند و وام گیرنده ارز دیجیتال برداشت می کند تا به اعتبار دست پیدا کند.

 

همه این کارها بدون نیاز به گذشتن از کاغذبازی ها و قوانین پیچیده و خسته کننده بانکها انجام می شود. علاوه بر این، شما حتی می توانید با وام گرفتن از Compound Finance نیز پول دربیاورید، ولی توضیح این روش درآمدزایی را به بعد موکول می کنیم. فقط چند پلتفرم DeFi در حال حاضر ظهور کرده اند ولی Compound Finance یکی از بزرگترین و بهترین های آنهاست.

 

برخی از مهمترین سرمایه گذاران مانند Polychain Capital، Bain Capital و Coinbase از این پلتفرم ها حمایت می کنند و به تازگی پشتیبانی خود را از توکن اصلی آنها به نامComp نیز اعلام کرده اند. توکن Comp برای تشویق کردن وام دهندگان و وام گیرندگان به شرکت در بازارهای مختلف پروتكل Compound به آنها داده می شود.

 

 

 

کاربران می توانند این ارز را جمع آوری یا خارج کنند و یا از آن استفاده کنند تا به درخواست های دولتی برای این پروتکل رأی بدهند. هیچ محدودیتی برای قرض دادن یا وام گرفتن وجود ندارد و وام دهندگان هر ۱۵ ثانیه یا به ازای هر بلاک اتریوم سود کسب می کنند.

 

شما می توانید بدون پرداخت هر نوع جریمه ای برای برداشت پول خود، به جز پرداخت کارمزد Gas۶۸، تا هرزمان که دوست دارید از Compound استفاده کنید. به خاطر احراز هویت غیرمتمرکز این پلتفرم و عدم نیاز به احراز هویت KYC، هرکسی در هر جای دنیا می تواند با استفاده از آن وام بگیرد یا وام بدهد.

 

حالا بیایید نگاهی به داخل Compound Finance بیندازیم. اگر به سمت قسمت بازارها در بالای صفحه برویم، در قسمت پیش نمایش می توانید میزان کل عرضه یا به بیانی دیگر میزان وام داده شده در سه بازار اصلی را مشاهده کنید؛ همچنین می توانید تعداد کل عرضه کنندگان را نیز در این قسمت مشاهده کنید. پس میزان ارز قرض گرفته شده و تعداد قرض گیرندگان نیز قابل مشاهده است.

 

 

در قسمت پایین صفحه انواع مختلف بازارهایی که می توانید از آنها وام بگیرید و یا به آنها وام بدهید را می بینید.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی داشتیم تا کاملا به صورت مختصر و مفید ، چگونه می توانید از طریق crypto.com با Compound Finance پول قرض بگیرید یا سود کسب کنید. شما می توانید بعد از طی مراحل فوق ، ارز دیجیتال خود را وام یا قرض دهید و از این راه کسب سود کنید.

 

آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

 

همچنین اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار جهانی کریپتو هستید ، می توانید با استفاده از آموزش ها و مقالات رایگان ارز دیجیتال در وب سایت تبریز فایننس ، تمامی اصطلاحات و دانش اولیه جهت ورود به این بازار را فرا بگیرید و سپس با شرکت دردوره ارز دیجیتال تبریز فایننس ، سرمایه گذاری بی نظیری را در بازار ارز دیجیتال ثبت کنید. تبریز فایننس شما را به یک تریدر حرفه ای تبدیل می کند !

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *