تبریز فایننس

ظهور بیت کوین / بیت کوین چگونه به دنیا آمد.

ظهور بیت کوین

ظهور بیت کوین چگونه بود؟؟

عملاً ظهور بیت کوین ، نتیجه دو دهه تحقیق و توسعه شدید توسط محققان تقریباً ناشناس بود.

ایده آلیست های سیاسی چشم اندازهای آزادی و انقلابی بر روی بیت کوین دارند.  اما نخبگان تاسیس بیت کوین را تحقیر می کنند.

از طرف دیگر ، تکنسین ها و افراد مبتدی ، توسط بیت کوین تراریخته می شوند. آنها پتانسیل عظیمی در بیت کوین می بینند و شبها و تعطیلات آخر هفته خود را با این کار خراب می کنند.

در آخر محصولات اصلی ، شرکت ها و صنایع برای تجاری سازی آن شروع می شود و تأثیرات آن عمیق می شود؛ و بعداً ، بسیاری از مردم متعجب می شود که چرا قول قدرتمندان از ابتدا واضح تر نبود.

ما از کدام فناوری صحبت می کنیم؟ رایانه های شخصی در سال 1975 ، اینترنت در سال 1993 و – به اعتقاد BTC در سال 2014.

به سختی می توان بیت کوین را به عنوان موضوعی ناشناخته متهم کرد ، اما شکاف مطبوعات و بسیاری از افراد عادی معتقدند بیت کوین چیست و آنچه که تعداد بسیار زیادی از فناوران معتقدند بیت کوین است ، بسیار زیاد است.

 در این پست ، ما توضیح خواهم داد که چرا بیت کوین تعداد زیادی از برنامه نویسان و کارآفرینان silicon vally* را مشغول به کار کرده است ، و فکر می کنم پتانسیل آینده بیت کوین چیست.

اولین بیت کوین در اساسی ترین سطح خود دستیابی به موفقیت در علوم رایانه است – 20 سال تحقیق در مورد ارز رمزنگاری و 40 سال تحقیق در زمینه رمزنگاری توسط هزاران محقق در سراسر جهان.

بیت کوین اولین راه حل عملی برای یک مسئله دیرینه در علوم کامپیوتر به نام مسئله کلیات بیزانس است. به نقل از مقاله اصلی که BGP را تعریف می کند: «[تصور کنید] گروهی از ژنرال های ارتش بیزانس با نیروهای خود در اطراف یک شهر دشمن اردو زدند. تنها با برقراری ارتباط از طریق پیام رسان ، ژنرال ها باید در مورد یک برنامه نبرد مشترک توافق کنند. با این حال ، ممکن است یک یا چند نفر از آنها خیانتکارانی باشند که سعی می کنند دیگران را گیج کنند. مسئله یافتن الگوریتمی برای اطمینان از توافق ژنرال های وفادار است. “

به طور کلی ،  BGP این سوال را مطرح می کند که چگونه می توان اعتماد را بین طرفهای غیر مرتبط دیگر از طریق شبکه غیرقابل اعتماد مانند اینترنت برقرار کرد.

نتیجه عملی حل این مشکل این است که بیت کوین برای اولین بار راهی به ما می دهد تا یک کاربر اینترنت بتواند یک قطعه منحصر به فرد از اموال دیجیتال را به یک کاربر اینترنت دیگر منتقل کند ،

به طوری که انتقال ایمن و مطمئن باشد ، همه می داند که انتقال انجام شده است و هیچ کس نمی تواند حقانیت انتقال را به چالش بکشد. عواقب این دستیابی به سختی قابل اغماض است.

چه نوع دارایی دیجیتالی ممکن است از این طریق منتقل شود؟ به امضاهای دیجیتال ، قراردادهای دیجیتالی ، کلیدهای دیجیتالی (قفل فیزیکی یا قفسه های آنلاین) ، مالکیت دیجیتالی دارایی های فیزیکی مانند اتومبیل و خانه ، سهام دیجیتال و اوراق قرضه … و پول دیجیتال فکر کنید.

همه اینها از طریق یک شبکه همتا به همتا (P2P) مبادله می شود که نیازی به واسطه مرکزی مانند بانک یا کارگزار ندارد و همه به روشی که فقط صاحب دارایی بتواند آن را ارسال کند

، فقط گیرنده مورد نظر می تواند آن را دریافت کند ، دارایی می تواند همزمان فقط در یک مکان وجود داشته باشد و همه می توانند معاملات و مالکیت همه دارایی ها را در هر زمان که بخواهند تأیید کنند.

ظهور بیت کوین

عملکرد این سیستم ها چگونه است؟

بیت کوین یک دفتر کل توزیع شده در اینترنت است. هر کسی در دنیا می تواند هر زمان که بخواهد – بدون نیاز به تأیید و بدون هزینه و یا هزینه بسیار پایین – معاملات خود را انجام دهد .”سکه” های بیت کوین به سادگی اسنادی در دفتر کل هستند ، از برخی جهات برای صندلی ها در بورس اوراق بهادار مشابه ، به جز موارد بسیار گسترده تر در معاملات دنیای واقعی.

دفتر کل بیت کوین نوع جدیدی از سیستم پرداخت است. هر کسی در دنیا می تواند با انتقال مالکیت اسلات *مربوطه در دفتر ، هر مقدار از ارزش بیت کوین را به هر کس دیگری در جهان بپردازد. ارزش را بگذارید ، آن را منتقل کنید ، گیرنده ارزش خود را از دست می دهد ، بدون نیاز به مجوز ، و در بسیاری از موارد ، بدون هزینه.

آن قسمت آخر بسیار مهم است. بیت کوین اولین سیستم پرداخت اینترنتی است که در آن معاملات بدون کارمزد یا کارمزد بسیار کم (تا کسری پول) انجام می شود.

سیستم های پرداخت موجود هزینه های حدود 2 تا 3 درصد را می گیرند – و این در کشورهای پیشرفته است. در بسیاری از مکان های دیگر ، سیستم پرداخت مدرن وجود ندارد یا نرخ ها به طور قابل توجهی بالاتر است.

بیت کوین یک ابزار حامل دیجیتال است. این روشی برای مبادله پول یا دارایی بین طرفین است که اعتماد قبلی از قبل وجود ندارد: رشته ای از اعداد در ساده ترین حالت از طریق ایمیل یا پیام کوتاه ارسال می شود.

 فرستنده نیازی به شناخت یا اعتماد به گیرنده ندارد یا بالعکس.  تراکنش ها غیر قابل برگشت هستند .

اگر اطلاعات کافی درباره ارز دیجیتال ندارید می توانید در کلاس های آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت نمایید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که ارزش آن مستقیماً بر اساس دو چیز استوار است: استفاده از سیستم پرداخت امروز – حجم و سرعت پرداختی که از طریق دفتر انجام می شود – و گمانه زنی در مورد استفاده آینده سیستم پرداخت.

 این بخشی است که مردم را گیج می کند. اینقدر نیست که ارز بیت کوین ارزش دلخواهی داشته باشد و سپس مردم با آن معامله کنند. بیشتر این است که مردم می توانند با بیت کوین تجارت کنند (در هر کجا ، در همه جا ، بدون تقلب و بدون هزینه یا هزینه بسیار کم) و در نتیجه ارزشمند است.

شاید دراین لحظه  که ارزش پول بیت کوین بیشتر از حد حجم واقعی پرداخت بر اساس حدس و گمان است ، اما به همان اندازه درست است که این گمانه زنی ها قیمت کاملاً بالایی را برای ارز تعیین می کنند که پرداخت ها به طور عملی امکان پذیر شده است.

 ارز بیت کوین قبل از تحمل هر مقدار از حجم پرداخت در دنیای واقعی ، باید ارزش داشته باشد. و این واقعیت که بیت کوین تا حدی به دلیل حدس و گمان افزایش یافته است ، باعث می شود واقعیت سودمندی آن بسیار سریعتر از آنچه در غیر این صورت است ، برسد.

منتقدان بیت کوین به محدودیت استفاده مصرف کنندگان و بازرگانان عادی اشاره می کنند ، اما همین انتقاد در همان مرحله علیه رایانه های شخصی و اینترنت صورت گرفت. هر روز تعداد بیشتری از مصرف کنندگان و بازرگانان در سراسر جهان در حال خرید ، استفاده و فروش بیت کوین هستند.

 تعداد کلی هنوز کوچک است ، اما به سرعت در حال رشد است. و سهولت استفاده برای همه شرکت کنندگان با پیشرفت ابزارها و فناوری های بیت کوین به سرعت در حال افزایش است. به یاد داشته باشید ، استفاده از اینترنت حتی در اینترنت چالش برانگیز بود. حالا اینطور نیست

این انتقاد که بازرگانان به دلیل نوسانات بیت کوین آن را نمی پذیرند نیز نادرست است. بیت کوین می تواند به طور کامل به عنوان یک سیستم پرداخت استفاده شود.

بازرگانان نیازی به در اختیار داشتن ارز ارزی بیت کوین ندارند و یا هر زمان در معرض نوسانات بیت کوین هستند. هر مصرف کننده یا بازرگان می تواند در هر زمان که بخواهد تجارت بیت کوین و ارزهای دیگر را انجام دهد.

با توجه به تعداد کمی از مشتریانی که می خواهند با آن پول بپردازند ، چرا هر تاجر – آنلاین یا در دنیای واقعی – می خواهد Bitcoin را به عنوان پرداخت بپذیرد؟  کریس دیکسون اخیراً این مثال را آورده است:

“بیایید بگوییم شما لوازم الکترونیکی را بصورت آنلاین می فروشید. حاشیه سود در آن مشاغل معمولاً کمتر از 5 درصد است ، به این معنی که هزینه های پرداخت 2.5 درصد معمولی نیمی از حاشیه را مصرف می کند. این پولی است که می تواند در تجارت سرمایه گذاری مجدد کند ، به مصرف کنندگان بازگردد یا توسط دولت مالیات دریافت شود.

از بین همه این گزینه ها ، دادن 2.5 درصد به بانک ها برای جابجایی بیت ها در اینترنت بدترین انتخاب ممکن است. چالش دیگر بازرگانان در مورد پرداخت ، پذیرش پرداخت های بین المللی است. اگر فکر می کنید که چرا محصول یا خدمات مورد علاقه شما در کشور شما در دسترس نیست ، پاسخ اغلب پرداخت ها است. “

علاوه بر این ، بازرگانان به شدت جذب Bitcoin می شوند زیرا خطر تقلب در کارت های اعتباری را از بین می برد. این شکلی از کلاهبرداری است که بسیاری از مجرمان را بر آن می دارد تا در سرقت اطلاعات شخصی مشتری و شماره کارت اعتباری تلاش زیادی انجام دهند.

از آنجا که بیت کوین یک ابزار حامل دیجیتال است ، گیرنده پرداخت هیچ اطلاعاتی از فرستنده نمی گیرد که بتواند در آینده از فرستنده سرقت کند ، یا توسط آن تاجر یا توسط مجرمی که این اطلاعات را از تاجر بدزدد .

کلاهبرداری با کارت اعتباری برای بازرگانان ، پردازنده های کارت اعتباری و بانک ها چنان معامله بزرگی است که سیستم های آنلاین تقلب برای جلوگیری از معاملات حتی کمی مشکوک به نظر می رسند ، صرف نظر از اینکه آنها در واقع کلاهبرداری هستند یا خیر.

 در نتیجه ، بسیاری از بازرگانان آنلاین مجبور هستند 5 تا 10 درصد سفارشات ورودی را که اگر مشتری با بیت کوین پرداخت می کرد ، بدون ترس می توانستند پس بگیرند ، در صورتی که چنین کلاهبرداری امکان پذیر نباشد.

از آنجا که این سفارشاتی است که قبلاً در دست اقدام بوده اند ، ذاتاً بالاترین سفارشات حاشیه ای هستند که یک بازرگان می تواند دریافت کند و بنابراین امکان گرفتن آنها ، حاشیه سود بسیاری از بازرگانان را به شدت افزایش می دهد.

خواص ضد کلاهبرداری بیت کوین حتی در دنیای فیزیکی فروشگاه های خرده فروشی و خریداران گسترش می یابد.

به عنوان مثال ، با بیت کوین ، هک بزرگی که اخیراً اطلاعات کارت اعتباری 70 میلیون مشتری را از فروشگاه های زنجیره ای Target به سرقت برده ، ممکن نبود. نحوه عملکرد آن در اینجا آمده است:

سبد خرید خود را پر کرده و مانند الان به ایستگاه صندوق بروید. اما شما به جای تحویل کارت اعتباری خود برای پرداخت ، گوشی هوشمند خود را بیرون آورده و از کد QR نمایش داده شده توسط صندوق ثبت عکس عکس می گیرید.

 کد QR شامل تمام اطلاعات مورد نیاز برای ارسال بیت کوین به Target ، از جمله مقدار آن است. شما بر روی “تأیید” بر روی تلفن خود کلیک کنید و معامله انجام می شود (از جمله تبدیل دلار از حساب خود به بیت کوین ، اگر مالک هیچ بیت کوین نبودید.

Target) خوشحال است زیرا پول آن به صورت بیت کوین است که در صورت تمایل می تواند بلافاصله به دلار تبدیل شود و هزینه پردازش پرداخت آن را پرداخت نکرده یا پرداخت آن بسیار کم است.

 شما خوشحال هستید زیرا هیچ راهی برای سرقت اطلاعات شخصی شما توسط هکرها وجود ندارد. . (خوب ، شاید مجرمان هنوز خوشحال باشند: آنها می توانند مستقیماً از سیستم های رایانه ای تاجر ضعیف پول بدزدند. اما حتی در صورت موفقیت ، مصرف کنندگان هیچ گونه خطر از دست دادن ، کلاهبرداری یا سرقت هویت را ندارند).

سرانجام ، من می خواهم به ادعای برخی منتقدان مبنی بر اینکه بیت کوین پناهگاهی برای رفتارهای بد ، مجرمان و تروریست ها برای انتقال پول به صورت ناشناس و بدون مجازات است ، بپردازم. این یک افسانه است ، که بیشتر تحت تأثیر پوشش مطبوعاتی شورانگیز و درک ناقص از فناوری شکل گرفته است.

تقریباً مانند ایمیل ، که کاملاً قابل پیگیری است ، بیت کوین نام مستعار است ، نه ناشناس. بعلاوه ، هر تراکنش در شبکه بیت کوین برای همیشه در بلاکچین بیت کوین یا رکورد دائمی ردیابی و ثبت می شود که برای دیدن همه موجود است. در نتیجه ، ردیابی بیت کوین به طور قابل توجهی برای مجری قانون از پول نقد ، طلا یا الماس است.

ظهور بیت کوین

آینده بیت کوین چیست؟

ظهور بیت کوین : بیت کوین یک اثر شبکه کلاسیک است ، یک حلقه بازخورد مثبت است. هرچه تعداد افرادی که از بیت کوین استفاده می کنند بیشتر باشد ، ارزش بیت کوین برای هر فردی که از آن استفاده می کند ارزش بیشتری دارد و انگیزه کاربر بعدی برای شروع استفاده از این فناوری بیشتر است.

بیت کوین این ویژگی اثر شبکه را با سیستم تلفن ، وب و سرویس های معروف اینترنتی مانند eBay و Facebook به اشتراک می گذارد.

در واقع ، بیت کوین یک اثر شبکه ای چهار طرفه است. چهار حوزه انتخابیه وجود دارد که در نتیجه مشارکت منافع شخصی خود در گسترش ارزش بیت کوین شرکت می کنند.

این حوزه های انتخابیه (1) مشتریانی که با بیت کوین پول پرداخت می کنند ، (2) بازرگانانی که بیت کوین را قبول می کنند ، (3) “استخراج کنندگان” هستند که رایانه هایی را پردازش می کنند که تمام معاملات را تأیید می کنند و شبکه اعتماد توزیع شده را امکان پذیر می کنند و (4) توسعه دهندگان و کارآفرینانی که در حال ساخت محصولات و خدمات جدید با و بالاتر از بیت کوین هستند.

هر چهار طرف اثر شبکه نقش بسزایی در گسترش ارزش کلی سیستم دارند ، اما چهارم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در سراسر silicon vally *و سراسر جهان ، هزاران برنامه نویس از بیت کوین به عنوان سنگ بنای کلیدوسکوپ ایده های جدید محصولات و خدمات استفاده می کنند که قبلاً امکان پذیر نبود.

 و در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ما ، آندرسن هوروویتس ، ما شاهد تعداد فزاینده ای از کارآفرینان برجسته هستیم – نه چندان با سابقه بسیار قابل احترام در صنعت مالی – شرکت های بزرگ در بیت کوین.

فقط به همین دلیل ، رقیبان جدید بیت کوین با یک نبرد سخت و سخت روبرو هستند.

اگر چیزی بخواهد اکنون بیت کوین را جابجا کند ، باید پیشرفت های چشمگیری داشته باشد و باید سریع اتفاق بیفتد. در غیر این صورت ، این اثر شبکه بیت کوین را به سلطه می کشاند.

ظهور بیت کوین :یکی از زمینه های بلافاصله واضح و عظیم برای نوآوری مبتنی بر بیت کوین حواله های بین المللی است. روزانه صدها میلیون نفر از افراد کم درآمد به کار در مشاغل سخت در کشورهای خارجی می روند تا درآمد کسب کنند تا به خانواده های خود در کشورهای خود بفرستند – بر اساس گزارش بانک جهانی سالانه بیش از 400 میلیارد دلار.

 هر روز ، بانک ها و شرکت های پرداخت برای ارسال این پول هزینه های گیج کننده ، حداکثر 10 درصد و حتی گاهی بیشتر از آن را استخراج می کنند.

تعویض به بیت کوین ، که هیچ هزینه یا هزینه بسیار کمی را در ازای پرداخت این حواله ها دریافت نمی کند ، کیفیت زندگی کارگران مهاجر و خانواده های آنها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

 در حقیقت ، فکر کردن در مورد موضوعی دشوار است که تأثیر سریعتر و مثبتی روی بسیاری از مردم در فقیرترین کشورهای جهان داشته باشد.

ظهور بیت کوین : علاوه بر این ، بیت کوین به طور کلی می تواند نیرویی قدرتمند برای جذب تعداد بسیار بیشتری از مردم در سراسر جهان به سیستم اقتصادی مدرن باشد. فقط حدود 20 کشور در سراسر جهان دارای سیستم بانکی و پرداخت کاملاً مدرن هستند. تقریباً 175کشور دیگر راه طولانی را در پیش دارند.

 در نتیجه ، بسیاری از مردم در بسیاری از کشورها از محصولات و خدماتی که ما در غرب آن را مسلم می دانیم ، مستثنی هستند. حتی Netflix ، یک سرویس کاملاً مجازی ، فقط در حدود 40 کشور موجود است.

بیت کوین ، به عنوان یک سیستم پرداخت جهانی که هرکسی می تواند از هر مکان و در هر زمان استفاده کند ، می تواند یک کاتالیزور قدرتمند برای گسترش مزایای سیستم اقتصادی مدرن تقریباً برای همه افراد روی کره زمین باشد.

و حتی در اینجا در ایالات متحده ، مسئله ای که مدتهاست شناخته شده است ، هزینه های بسیار بالایی است که “افراد غیر بانکی” – افراد فاقد حساب بانکی مرسوم – حتی برای خدمات اولیه مالی پرداخت می کنند.

با سهولت در ارائه خدمات بسیار کم هزینه به افراد خارج از سیستم مالی سنتی ، می توان از بیت کوین برای حل این مشکل استفاده کرد.

ظهور بیت کوین :سومین مورد جالب استفاده از بیت کوین پرداخت های خرد یا پرداخت های فوق العاده کوچک است. پرداخت خرد خرد با وجود تلاش 20 ساله هرگز عملی نبوده است

 زیرا اجرای پرداخت های کوچک (فکر کنید 1 دلار و پایین تر ، به میزان پولی یا کسری یک پنی) از طریق سیستم های اعتباری / بدهی و بانکی موجود مقرون به صرفه نیست. ساختار هزینه آن سیستم ها باعث غیرقابل رغبت شدن است.

 با بیت کوین ، این کار ساده است. بیت کوین دارای ویژگی عالی قابل تقسیم بینهایت است: در حال حاضر تا هشت رقم اعشار پس از نقطه کاهش می یابد ، اما دراینده بیشتر.

بنابراین می توانید خودسرانه مقدار کمی پول ، مانند یک هزارم پنی ، مشخص کنید و آن را به صورت رایگان یا تقریباً رایگان برای هر کسی در دنیا ارسال کنید.

به عنوان مثال در مورد درآمدزایی از محتوا فکر کنید. یکی از دلایلی که مشاغل رسانه ای مانند روزنامه ها برای شارژ محتوا تلاش می کنند این است که باید یا از همه هزینه بگیرند (کل هزینه اشتراک را برای کل مطالب بپردازند) یا هیچ چیز (که در نتیجه باعث می شود همه آن تبلیغات بانر وحشتناک در همه جای وب).

به طور ناگهانی ، با بیت کوین ، یک روش مقرون به صرفه اقتصادی برای شارژ خودسرانه مقادیر کمی پول به ازای هر مقاله ، یا هر بخش ، یا هر ساعت ، یا هر بار پخش ویدیویی ، یا دسترسی بایگانی ، یا هشدار اخبار وجود دارد.

یکی دیگر از کاربردهای بالقوه پرداخت های خرد بیت کوین ، مبارزه با هرزنامه است. سیستم های ایمیل آینده و شبکه های اجتماعی می توانند از پذیرش پیام های دریافتی خودداری کنند ، مگر اینکه با مقادیر کمی بیت کوین همراه باشد –

به اندازه کافی کوچک که برای فرستنده مهم نیست ، اما به اندازه کافی بزرگ برای جلوگیری از هرزنامه نویسان ، که امروز می توانند میلیاردها پیام اسپم بدون حساب را با استفاده از مجازات.

سرانجام ، مورد چهارم جالب استفاده از پرداخت های عمومی است. این ایده چند ماه پیش برای اولین بار در یک مقاله خبری مورد توجه من قرار گرفت. یک تماشاگر تصادفی در یک رویداد ورزشی تلویزیونی پلاکاردی با کد QR و متن “برای من بیت کوین بفرست!” را در دست داشت.

 وی در 24 ساعت اول 25000 دلار بیت کوین دریافت کرد که همگی از افرادی بود که هرگز ملاقات نکرده بود. این اولین بار در طول تاریخ بود که می توانستید شخصی را ببینید که به صورت شخصی یا از تلویزیون یا عکس علامتی را در دست دارد و سپس با دو کلیک روی تلفن هوشمند خود برای او پول ارسال کنید: عکس کد QR روی علامت را بگیرید ، و برای ارسال پول کلیک کنید.

به پیامدهای حرکات اعتراضی فکر کنید. امروز معترضین می خواهند به تلویزیون بیایند تا مردم در مورد علت آنها اطلاعاتی کسب کنند. فردا آنها می خواهند وارد تلویزیون شوند زیرا به این ترتیب پول جمع می کنند ، به معنای واقعی کلمه علائمی را در اختیار شما قرار می دهند که به افراد در هر نقطه از دنیا که با آنها همدرد هستند اجازه می دهد پول را در محل برای آنها بفرستند. بیت کوین یک رویای فناوری مالی است که حتی برای سخت ترین سازمان دهنده سیاست ضد سرمایه نیز به واقعیت تبدیل شده است.

سالهای آینده یک دوره درام و هیجان فوق العاده حول این فناوری جدید خواهد بود.

به عنوان مثال ، برخی از اقتصاددانان برجسته نسبت به بیت کوین بدبین هستند ، حتی اگر بن اس. برنانکه ، رئیس سابق فدرال رزرو ، اخیراً نوشت که ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین “ممکن است وعده بلند مدت داشته باشند ، به ویژه اگر سریع تر ، امن تر و بیشتر سیستم پرداخت کارآمد.

” و در سال 1999 میلتون فریدمن ، اقتصاددان افسانه ای گفت: “چیزی که از دست رفته است اما به زودی توسعه خواهد یافت ، پول نقد الکترونیکی قابل اعتماد است ، روشی که به موجب آن در اینترنت می توانید وجوه خود را از A به B انتقال دهید بدون اینکه A از B و BازA بداند. راهی که من می توانم اسکناس 20 دلاری را تحویل بگیرم و به شما تحویل دهم ، و این ممکن است بدون اینکه بدانید من کی هستم دریافت کنید. “

اقتصاددانانی که امروز به بیت  کوین حمله می کنند ممکن است درست باشند ، اما من با بن و میلتون هستم.

علاوه بر این ، هیچ موضوعی نظارتی و موضوعاتی که باید مورد توجه قرار بگیرند کم نیستند ، زیرا تقریباً هیچ چارچوب نظارتی بانکی و پرداختی هیچ فناوری مانند Bitcoin را پیش بینی نکرده است.

اما امیدواریم که نوید قول عظیم BTC درست باشد. به دور از یک افسانه صرفاً آزادی خواهانه و یا یک تمرین ساده دره سیلیکون در هیاهوی تبلیغاتی ، بیت کوین فرصتی گسترده را برای تجسم مجدد اینکه چگونه سیستم مالی می تواند در عصر اینترنت کار کند ، فراهم کرده است و یک کاتالیزگر برای تغییر شکل آن سیستم با روش های بیشتر برای افراد و مشاغل گسترده است.

آکادمی تبریز فایننس با برگزاری دوره ارز دیجیتال ،پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها گامی بزرگ در جهت پیشرفت شما عزیزان در بازار های مالی برداشته است.

امید است شما باشرکت در این دوره ها بتوانید سرمایه گذاری بی نظیری در بازارهای مالی داشته باشید و با تبدیل شدن به یک تریدر حرفه به سادگی آب خوردن بازار ها را تحلیل کنید.

 

adminn

‫2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *