تبریز فایننس

مجلس خواص بریتانیا مورد قانع کننده ای برای ارزدیجیتال این کشور نمی بیند !

مجلس خواص بریتانیا مورد قانع کننده ای برای ارزدیجیتال این کشور نمی بیند

مجلس خواص بریتانیا مورد قانع کننده ای برای ارزدیجیتال این کشور نمی بیند : کمیته مجلس خواص به این نتیجه رسیده است که “هیچ مورد قانع کننده ای” برای بریتانیا برای داشتن یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) وجود ندارد.

 

 

کمیته امور اقتصادی مجلس خواص بریتانیا این تحقیق را در ماه سپتامبر (شهریور) برای بررسی چگونگی تأثیر CBDC بر نقش بانک انگلستان، سیاست پولی و بخش مالی تشکیل داده بود. گزارش منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که “در حالی که CBDC ممکن است مزایایی را ارائه دهد، اما می تواند چالش های مهمی برای ثبات مالی و حفاظت از حریم خصوصی ایجاد کند.”

 

 

بانک انگلستان، به طور مشترک با بانک های مرکزی تقریباً هر اقتصاد بزرگ دیگری در سراسر جهان، در حال بررسی یک CBDC بالقوه به عنوان ابزاری برای مقابله با کاهش استفاده از پول نقد، تسریع اجرای سیاست های پولی و ارزهای ثابت آینده است. قرار است اواخر سال جاری در کنار وزارت خزانه داری مشاوره ای را برای بررسی ویژگی های طراحی، مزایا و پیامدهای آن برای کاربران آغاز کند.

 

 

کمیته مجلس خواص گفت که انتقال پول از حساب‌های بانکی خود به کیف‌پول‌های CBDC توسط مصرف‌کنندگان “اجتناب‌ناپذیر” است. بنابراین، برای جلوگیری از تشدید بی‌ثباتی مالی در زمان‌های آشفته اقتصادی توسط افرادی که سپرده‌های بانکی را با اسکناس‌های دیجیتالی جایگزین می‌کنند، تدابیری لازم است.

 

 

لرد فورسایت از Drumlean، رئیس کمیته، گفت که مزایای بالقوه CBDC “اغراق شده می باشد و یا از طریق جایگزین های کم خطرتر قابل دستیابی است.”

 

 

بانک انگلستان سال گذشته دو انجمن را برای بحث در مورد برخی از مسائل با نمایندگان شرکت هایی مانند Paypal، Spotify، Mastercard و Visa تشکیل داده است. اگر بانک به توسعه پوند دیجیتالی ادامه دهد، گفته است اولین زمانی که می‌توان آن را عرضه کرد، نیمه دوم این دهه است.

 

این خبر را که خواندید مربوط به این بود که مجلس خواص بریتانیا مورد قانع کننده ای برای ارزدیجیتال این کشور نمی بیند . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *