تبریز فایننس

اگر در صرافی هوبی حساب دارید زودتر ببندی (سیاست های جدید صرافی هوبی)

سیاست های جدید صرافی هوبی : امروزه که بازار ارز های دیجیتال و صرافی ها بسیار داغ شده است و همه از رمز ارزها و سود دهیشان صحبت می کنند حسابی بازار کارگزاری های ارزهای دیجیتال گرفته است حال چه در داخل ایران و چه در خارج، این قضیه برای اکثر صرافی ها هم صدق می کند.

در چند روز اخیر اما اخبار های ضد و نقیضی هم از صرافی ها در حال پخش است. از جمله اینکه صرافی باییننس متهم به پولشویی است یا اینکه بیش از 60 درصد صرافی ها از انگلستان درخواست لغو مجوز خود را دارند.

سیاست های جدید صرافی هوبی درباره انگلستان:


این خبر ها اما محدود به انگلستان نشد و چندین کشور هم دقیقا همین روند را در پیش گرفتند.
در بین صرافی های معروف که از جمله آنها می توانیم به بایننس، هات بیت و هوبی اشاره کنیم هر کدام با مواردی روبه رو شدند و حواشی خاص خودشان را داشتند.

از جمله این حواشی در صرافی بایننس همانطور که بیان کردیم حواشی پول شویی این شرکت بود و مجبور شد از چندین کشور جهان شرکت خود را جمع آوری کند یا حواشی مربوط به هات بیت که چند هفته ای به یکباره محو شده بود و دسترسی تمام کاربران به آن قطع شده بود؛ و دیگر کسی امید به زنده شدن سرمایه خود نداشت اما به یکباره برگشت.

در این بین اما صرافی هوبی که بیکار نشسته بود و طبق روال به کار خود ادامه می داد؛ در هفته اخیر این صرافی هم خود را وارد حاشیه کرد و طبق بیانیه ای که صادر کرد چندین کشور را برای استفاده از صرافی خود تحریم نمود.

سیاست های جدید صرافی هوبی چه کشور هایی را دربر مییگیرد؟

در پاسخ به محدودیت های اخیر ارزهای دیجیتال در چین، صرافی هوبی سیاست های جدیدی را منع کرده است که دسترسی به خدمات، مشتقات و معاملات خود را در برخی از کشورها ممنوع می کند. نام ایران نیز در میان این کشورها دیده
 می شود.

صرافی ارز دیجیتال هوبی لیستی از 10 کشور را منتشر کرده است که شهروندان آنها حق استفاده از معاملات مشتقات را ندارند که از جمله آنها خود چین هم هست. علاوه بر این، مبادله شهروندان 11 کشور دیگر از جمله ایران، کره شمالی ، کانادا و ایالات متحده را از انجام هرگونه معامله منع کرده است.

به گفته کوین دسک، صرافی سنگاپور حدود یک ماه پیش اعلام کرد که قصد دارد دسترسی به قراردادهای آتی و برخی از محصولات سرمایه گذاری اهرمی را در تعداد معینی از کشورها و مناطق جهان ممنوع کند.

اکنون یک ماه بعد، این صرافی بخش شرایط و ضوابط وب سایت خود را به روز کرده و متن زیر را اضافه کرده است:

شهروندان تایوان، عراق، بنگلادش، اکوادور، اسرائیل، سواستوپول، بریتانیا و خود انگلیس (سرمایه گذاران خرد در انگلیس) واجد شرایط استفاده از خدمات تجارت مشتقات ارز هوبی نیستند.

اتباع ایالات متحده، کانادا، هنگ کنگ، ژاپن، کوبا، ایران، کره شمالی، سودان، سوریه، ونزوئلا و کریمه نیز از انجام معاملات دارایی دیجیتال و فعالیت های مربوطه منع شده اند.

هوبی فعلا واکنشی به این به روزرسانی نشان نداده و هیچ اشاره مستقیمی به آن نکرده است.

هوبی آخرین صرافی ارز دیجیتال است که به محدودیت های اخیر ارز دیجیتال در چین پاسخ می دهد. در ماه های اخیر، چین معاملات ارز دیجیتال را در صرافی ها و بازارهای خارج از صرافی به شدت محدود کرده است و دلیل آن را پول شویی و گمانه زنی در بازار ارزهای دیجیتال عنوان کرده است.

بانک مرکزی چین در تاریخ 21 ژوئن بانک های بزرگ این کشور را ملزم به اعمال محدودیت های مداوم در معاملات ارز دیجیتال، به ویژه بازار فرابورس به عنوان نظارت شده ترین سرویس کرده است.

البته این اولین باری نیست که چین نسبت به محدود کردن تجارت ارز دیجیتال هشدار می دهد. اولین هشدار رسمی آنها در تاریخ 18 مه صادر شد.

شورای دولتی چین، یکی از ارگان های برتر دولتی این کشور، نیز از این محدودیت ها حمایت کرد و مجموعه ای از این عوامل باعث شد ارز دیجیتال هوبی سیاست های خود را تغییر دهد تا بتواند با این روند پیش برود.

پلیس چین معتقد است که ارزهای دیجیتال به پناهگاهی امن برای مجرمان اینترنتی تبدیل شده است تا بتوانند به راحتی درآمد حاصل از آن را بشویند.
 مشکل دیگر دولت اهرم ارزهای دیجیتال است. جیسون وو، مدیر عامل بستر وام دهی ارز دیجیتال دی فاینر (DeFiner)، در مصاحبه ای گفت: تجارت با اهرم ارز دیجیتال بسیار خطرناک است.

کوچکترین تغییر در قیمت می تواند منجر به تصفیه میلیون ها حساب شود و این خود منجر به کاهش بیشتر قیمت می شود.
در نتیجه اقدامات اخیر چین، بازار ارزهای دیجیتال با کمترین قیمت روبرو شده است.

تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره ارز دیجیتال است. علاقمندان بازار های مالی می تواند در دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس ثبت نام کنند و به صورت حضوری شرکت کنند.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *