تبریز فایننس

وام فلش

عرضه وام فلش توسط تبریز فایننس

مقدمه

وام فلش : طبیعت بشر این است که دنیای اطراف خود را کشف و بررسی کند. اما همان گونه بشر به دنبال فرصت های جدید برای کشف ، مسائل کشف نشده هست . خطرات زیادی در دنیا وجود دارد تا افراد شجاعی که وارد این زمینه ها برای کشف مسائل جدید شده اند را به  چالش بکشند.

این مورد در مورد اولین کاشفان اروپایی بود که داستان زمین مسطح را به چالش کشیدند و به سمت غرب حرکت کردند و بعداً برای پیشگامان آمریکایی لوئیس و کلارک که سفر سخت خود را به سواحل اقیانوس آرام کالیفرنیا انجام دادند.

امروزه ، همانطور که بیشتر دنیای فیزیکی از آن زمان طراحی شده است ، زمینه دیجیتال به مرز جدیدی برای اکتشاف انسان تبدیل شده است. در داخل آن ، بلاکچین و ارز رمزنگاری شده یک فضای بسیار جدید و قابل توسعه هستند که بستر خوبی برای پیشرفت است.

تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره ارز دیجیتال در تبریز و ایران می باشد. در کلاس های ارز دیجیتال تبریز فایننس میتوانید با آموزش هایی که کسب میکنید از وام های فلش نیز استفاده کنید

اساس کار وام فلش چیست؟

نوعی از وامهای cryptocurrency که وام flash  نام دارند با وثیقه صفر هستند که توسط برنامه استقراض و وام ساخته شده بر روی بلاکچین Ethereum به نام  Aave امکان پذیر شده اند . این وام ها با کارمزد اسمی وام گرفته می شوند و به سرعت بازپرداخت می شوند ، این وام ها در بلاکچین  Ethereum وجود دارند .

با وام فلش ، یک معامله گر می تواند از وام دهنده وام بگیرد و در یک صرافی غیرمتمرکز ارزی را بخرد و در صرافی دیگر ان را با قیمت بالا بفروشد و وام خود را بازپرداخت کند و سپس سود خود را از معامله انجام شده خارج کند .

کاربران می توانند  Ethereum و تعداد بی شماری از ارزهای دیگر را با استفاده از Aave قرض دهند وام بگیرند. این پروتکل نقدینگی خود را زمانی بدست می آورد که کاربران ارز های خود را برای کسب سود براساس نرخ بهره فعلی در یک بازه زمانی مشخص در معرض خطر قرار دهند.

مصارف در نظر گرفته شده از وام های فلش چیست؟

وام های فلش یک ویژگی منحصر به فرد و بدیع در اکوسیستم DeFi هستند . آنها برای کمک به مردم در دستیابی به مقدار قابل توجهی از نقدینگی به صورت ارز رمزپایه بدون ارائه وثیقه واقعی ایجاد شده اند. تا هر کسی بتواند این نقدینگی پشتوانه رمزنگاری شده را بصورت وام دریافت کند ،

از آن برای بازپرداخت بدهی، اربیتراژ ، مبادله و تجارت ، وام گرفتن  بهره ببرد و سپس آن را در یک معامله بازپرداخت کند. نحوه بازپرداخت این وام ها بصورت تراکنش های پیوسته صورت می گیرد .

بطوری که وام گیرنده وظیفه برگردان مبلغ اصلی را همراه با هزینه اسمی دارد چون در صورت عدم بازگشت ، کل معامله باطل میشود .

(اربیتاژ یک استراتژی معاملاتی است که معامله گر برای بهره گرفتن از تفاوت قیمت بین دو یا چند بازار برای کسب سود استفاده می برد)

یک دوره جامع و نوین برای ارز دیجیتال می تواند برای افزایش سرمایه ، سرمایه گذاران تاثیر بسزایی داشته باشد. آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قراردهید .

با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید سرمایه خود را گسترش داده و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

مجموعه تبریز فایننس در شهر تبریز دوره ها را به صورت حضوری و در شهر های دیگر به صورت غیر حضوری برگزار می کند.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *