تبریز فایننس

کتاب(چگونه در بورس۲میلیون دلار بدست آوردم)

چگونه در بورس ۲ میلیون دلار بدست آوردم

با عرض سلام و درود خدمت بازدید کنندگان عزیز سایت تبریز فایننس

به قسمت دانلود این کتاب جذاب کتاب خوش آمدید .امروز برای شما دانلود فایل صوتی کتاب چگونه در بورس ۲ میلیون دلار بدست آوردم به شکل کامل رایگان آماده کردیم این مطلب مربوط به pdf کتاب چگونه در بورس ۲ میلیون دلار بدست آوردم نوشته ی نیکلاس دارواس میباشد

  • نام کتاب : چگونه در بورس ۲ میلیون دلار بدست آوردم
  • ژانر کتاب : کتاب های روانشناسی
  • نام نویسندهنیکلاس دارواس
  • زبان کتاب : فارسی


توضیحات :  مطلب طلایی و جالب در مورد کتاب ((چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم)) این است که چگونه یک فرد بدون داشتن هیچ گونه، دانش و حمایت کننده ای از سوی تجربه داران بازار بورس، توانسته است موفق به کسب ثروتی بیش از دو میلیون دلار از این بازار صاحب شود، آن هم در شرایطی که قسمت بزرگی از آن سرمایه رادر طی یک مسافرت کاری به دور دنیا، بدست آورده است.

در سال ۱۹۵۲، دو برادر دوقلو که صاحبان یک کلوپ شبانه در تورنتو بودند  به نام های آل و هری اسمیت ، به نیکلاس توصیه دادند که در کلوپ آن ها برنامه اجرا کند و بجای دستمزد به او ۶۰۰۰ سهم از شرکت بریلند را بدهند.

بریلند نام یک شرکت معدنی در کشور کانادا بود و اهمیت هر سهم آن ، آن زمان چیزی در محدوده ۵۰ سنت برآورد می شد.

از آنجایی که نیکلاس تا آن وقت هیچ نوع آشنایی و اطلاعاتی در مورد بورس و بازار سهام نداشت، از برادران اسمیت درخواست کرد که  اگر قیمت سهمش از ۵۰ پایین تر آمد، مابقی آن را برای یک دوره ۶ ماهه تضمین کنند.

آن دو برادر قبول کردند  و باعث اولین رویارویی نیکلاس با بورس شد.

مدت زیادی از روزی که نیکلاس سهام خریده بود گذشت و او سهام هایش را از یاد برده بود تا اینکه بعد از دو ماه به طور اتفاقی متوجه شد که قیمت هر سهم از ۵۰ سنت به ۱،۹۰ دلار افزایش پیدا کرده است.

او  تمام سهامش را به صورت یکجا فروخت و سودی بالغ بر ۸۰۰۰ دلار به دست آورد.

 این سود کلان باعث شد که به بورس به عنوان یک فرصت جدید جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد نگاه کند و تصمیم گرفت وارد مفاکتورات بازار سهام شود.

سر فصل ها :

قسمت اول : دوران کانادایی

قسمت دوم: ورود به وال استریت

قسمت سوم: اولین بحران من

قسمت چهارم: پایه گذاری تئوری چهارچوب ها

قسمت پنجم: تلگراف

قسمت ششم: در بازار کم شدنی کوچک

قسمت هفتم: فرضیه من پاسخ داد

قسمت هشتم: اولین نیم میلیون دلار

قسمت نهم:دومین بحران من

قسمت دهم: دو میلیون دلار

لینک دانلود

هدف از معرفی این کتاب توسط مجموعه تبریز فایننس این بوده که کاربران با خواندن این کتاب تاثیر چشمگیر وجود و پیشنهادات یک کادر مجرب در بازار های مالی را درک کنند .آکادمی تبریز فایننس با برگزاری دوره های فارکس و دوره پرایس اکشن نوین ودوره بورس اوراق بهادار دیگر دوره ها توانسته این کادر مجرب و دانش و علم کافی را گرد هم آورد . تبریز فایننس بزرگترین برگذارکننده دوره های ارز دیجیتال در تبریز است . با اساتید مجرب ما به خواسته خود در بازار مالی برسید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *