تبریز فایننس

ارز دیجیتال ایاس و معرفی این ارز دیجیتال

ارز دیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ایاس (EOS) یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که جهت توسعه برنامه‌های غیر متمرکز طراحی شده و عملکرد آن مشابه اتریوم است. در حقیقت طرافداران ارز دیجیتال ایاس، این ارز را به عنوان قاتل اتریوم معرفی کرده اند

می توان گفت ایاس یکی از پروژه های مطرح و موفق دنیای ارز دیجیتال به حساب می آید که مثل ارز اتریوم برای اجرا و ارائه قراردادهای هوشمند و برای برنامه غیر متمرکز ایجاد شده است. ارز ایاس که از ابتدا اهداف بلند مدت داشته است که با ایجاد بستر برای انجام میلیونها تراکنش در یک ثانیه ، معرفی راهکار‌هایی برای مسئله مقیاس‌پذیری، دسترسی آسان‌تر به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز،حذف کارمزدهای بالا، توانست نظر بسیاری از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کند

هدف اصلی ارز دیجیتال ایاس ایجاد بلاک‌چین غیرمتمرکز رایگان و یا با کارمزد بسیار کم وسرعت پردازشی بسیار بالا می باشد که در آن بستری برای ساخت قراردادهای هوشمند و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز دی اپس فراهم شده است. به عبارتی دیگر در حقیقت، هدف اصلی رمز ارز ایاس ایجاد کردن پلتفرمی شبیه یک سیستم عامل می باشد که در دنیای ارز دیجیتال کاربرد داشته باشد که این پلتفرم را برای کاربران خیلی ساده می کند

ارز دیجیتال ایاس و عملکرد آن

همانطور که گفته شد ارز دیجیتال ایاس یک بستری بر اساس  بلاک‌چین می باشد و بدون اینکه به هزینه‌ ای برای تراکنش‌های انجام شده نیاز داشته باشد،در زنجیره اصلی، هزاران‌ تراکنش را در هر ثانیه را ایجاد میکند.

بنابراین دقیقا مانند استخراج کنندگان و یا به عبارتی مثل ماینرها که در شبکه اتریوم ،اقدام به تولید بلوک میکنند، در شبکه ایاس نیز بلوک‌ها از طریق استخراج کننده گان ایجاد می شود.

زمانیکه ماینرها بلوک‌ها را تولید کردند، هزینه تشکیل بلوک‌ها توسط خود بلاک‌چین ایاس به استخراج کنندگان پرداخت می‌شود و دیگر نیازمند پرداخت کارمزد توسط کاربران نیست.

اما در بلاک‌چین ایاس، در هر ثانیه دو بلوک ایجاد می شود که در یک زمان معین فقط یکی از تولید کنندگان بلوک مجاز به تولید بلوک جدید است. پس برای اینکه از کارکرد شبکه با یک نرخ بهینه اطمینان حاصل کنیم، تولید کننده بلوکی که در یک بازه زمانی معین از قبل تعیین شده، بلوک جدیدی را ایجاد نکرده است که در یک بازه ی کوتاه مدت از شبکه کنار گذاشته می‌شود.

ارز دیجیتال ایاز

 

ارز دیجیتال ایاس و ویژگی های بارز آن

پردازش موازی در ارز دیجیتال ایاس

براساس پردازش موازی، عملیات ارز دیجیتال ایاس به شکل موازی انجام شده است و این عاملی است که باعث شده تا تراکنش ها با سرعت بی نظیری توسط این ارز تشکیل شوند.

قوانین ساختار یافته ارز دیجیتال ایاس

برای اینکه شخص ارز ارز دیجیتال ایاس استفاده کند ،با قوانین رسمی و جدی مواجه خواهد شد. یعنی این که هر کس بخواهد از ارز دیجیتال ایاس استفاده کند باید با قوانین این رمز ارز موافق باشند تا بتوانند به بلوک های این ارز متصل شوند.

سیستم عامل غیر متمرکز ارز دیجیتال ایاس

سیستم عامل غیر متمرکز ارز دیجیتال ایاس کاملا شبیه به سایر ارزهای دیجیتال مانند ارز دیجیتال بیت کوین عمل می کند. پس نهاد خاصی حامی این ارز نیست که به راحتی توسط همه قابل توسعه است.

عدم پرداخت کارمزد در ارز دیجیتال ایاس

بر خلاف ارز اتریوم،ارز دیجیتال ایاس برای انجام امور مالی نیازمند پرداخت کارمزد نیست و همین مسئله باعث محبوبیت روزافزون این ارز شده است.

 ارز دیجیتال ایاس و بهترین کیف پول‌های آن

 

کیف پول های زیادی برای ذخیره ی ایاس وجود دارد. به خاطر اینکه توکن‌های ایاس، هم اکنون براساس شبکه اتریوم می باشند بنابراین برای ذخیره و نگهداری توکن‌های ایاس می‌توان از کیف پول‌های رسمی ارز دیجیتال اتریوم مانند متامسک و مای‌اتر ولت و استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که طیف وسیعی از کیف پول هایی مثل : ایدو و اکسودوسو صرافی های بسیاری که از این توکن پشتیبانی می کنند، اما سایت رسمی ایاس پیشنهاد میکند که برای به روز‌رسانی های بعدی ، بهتر است از کیف پول های رسمی اتریوم استفاده شود.

 

چگونه ارز دیجیتال ایاس را خریداری کنیم؟

صرافی های زیادی هستند که امکان خرید توکن ایاس (EOS) را فراهم کرده اند اما به طور جامع می توان گفت دو راه کلی برای خرید توکن ایاس وجود دارد، که عبارتند از :

 • تبدیل ارزهای دیجیتال دیگر به EOS
 • خرید مستقیم با ارزهای سنتی مانند دلار و ریال و یا دیگر واحد های پولی

خرید ارز دیجیتال ایاس با ریال یا دلار

خرید ریالی ارز دیجیتال ایاس 

خرید مستقیم ایاس از طریق ریال ، به وسیله سایت های صرافی های ایرانی صورت می‌گیرد که فقط تعداد اندکی از صرافی های ایرانی ارز دیجیتال ایاس را به سبد فروششان اضافه کرده اند که در بیشتر وقتها نیز ، موجودی ارز دیجیتال ایاس این سایت ها صفرمی باشد البته در صورت موجود شدن نیز سعی کنید از سایتهای معتبر و یا اعتبار یک فرد اطمنیان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید این ارز کنید.

خرید ارز دیجیتال ایاس با دلار

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال ایاس را با دلار بخرید، نیازمند حساب های بین المللی مانند مستر یا ویزا کارت می باشید .

بنابراین به دلیل تحریم های اعمل شده در کشور ما، برای ایرانیان، خرید مستقیم با دلار نیاز مند واسطه های زیادی است که در نتیجه باعث افزایش هزینه تمام شده خواهد شد و از طرفی دیگر نیز ،کاربران ایرانی برای ثبت نام در سایت های معتبر خارجی نیز دچار مشکل می شوند. برای خرید مستقیم ارز دیجیتال ایاس از طریق دلار میتوانید از سایتهای معتبری مثل : Bitstamp ، YoBitو Krakenاقدام کنید.

ارز دیجیتال ایاس

تبدیل ارزهای دیجیتال دیگر به ایاس

در این روش شما باید از سایت های ایرانی یا سایت معتبر localbits.com،‌با استفاده از ریال اقدام به خرید بیت کوین یا اتریوم کنید و سپس این بیت کوین یا اتریوم را به صرافی های معتبر منتقل و آن را تبدیل به EOS کنید.

مزایای ایاس

 • سرعت پردازش بالا
 • رایگان بودن تراکنش ها
 • پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز
 • استفاده از الگوریتم گواهی اثبات سهم محول شده
 • کار با آن برای توسعه دهندگان بسیار راحت است و به راحتی توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های غیرمتمرکز را کنار یکدیگر قرار دهند.
 • براساس میزان توکنی که دارید، مالکیت شبکه ایاس را هم در اختیار دارید و به معادل همان مقدار دسترسی به پهنای باند شبکه خواهید داشت.

سایت های قابل استفاده برای تبدیل بیت کوین یا اتریوم به ایاس

 • چنجلی(Changelly): یک پلتفرم تبادل سریع ارزهای دیجیتال است که بهترین نرخ کارمزد تبادل ارزهای دیجیتال را در بازار ارائه داده است.

 

 •  ShapeShift: یکی از راه های ساده تبدیل ارزها سایت شیپ‌شیفت است. این پلتفرم محیط کاربری ساده و زیبایی دارد و هر کسی می تواند به سادگی ارز خود را در آن تبدیل کند.

 

 • Binance: بایننس هم روش خوبی برای خرید ایاس است.به دلیل واقع بودن صرافی در چین، احتمال تحریم و بلوکه شدن پول ها بسیار کم است. این سایت برای کاربران ایرانی قابل استفاده است.

 

 • Hitbtc: پلتفرم Hitbtc هم مانند بایننس محیط خوبی برای خرید و فروش ایاس و سایر ارزهای دیجیتال است. ریسک بلوکه کردن در این صرافی بسیار بالاتر است بنابراین سعی کنید بلافاصله پس از خرید مبالغ خود را به کیف پولی امن منتقل کنید.

اگر میخواهید بهترین سرمایه گذاری را در بازار ارز دیجیتال داشته باشید ، آکادمی تبریز فایننس در کنار شماست تا با استفاده از دوره های خود مثل : دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها که سعی شده در این دوره ها از بهترین و جدیدترین متد های آموزشی استفاده شود ، شما را از هرگونه دوره و آموزشی در این زمینه بی نیاز کند.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *