تبریز فایننس

چرا دلار در واکنش به تمدید دوره ریاست پاول تقویت شد؟

چرا دلار در واکنش به تمدید دوره ریاست پاول تقویت شد

چرا دلار در واکنش به تمدید دوره ریاست پاول تقویت شد : بعد از این‌که رئیس‌جمهور آمریکا دوره ریاست Jerome Powell در فدرال رزرو را تمدید کرد، دلار در برابر ارزهای اصلی تقویت شد. برینارد، گزینه دیگر ریاست فدرال رزرو آمریکا هم به عنوان نایب‌رئیس فدرال رزرو انتخاب شده است. دوره نایب‌رئیس فعلی فدرال رزرو (Clarida) در ماه ژانویه تمام می‌شود.

از دید بازار بهتر است که مقامات فدرال رزرو تغییر نکنند تا سیاست‌های پولی هم تغییر ناگهانی نداشته باشند. شاید به همین دلیل باشد که بازار از تمدید ریاست پاول بر فدرال رزرو حمایت کرده است. این انتخاب رئیس‌جمهور آمریکا چراغ سبزی برای فدرال رزرو است تا به عادی‌سازی سیاست‌های پولی ادامه دهد. یعنی سیاست‌های انبساطی پولی را کنار بگذارد و نرخ‌های بهره را به سطوح بالاتری افزایش دهد.

فدرال رزرو گفته بود که از ماه نوامبر حجم خرید اوراق قرضه را کاهش خواهد داد. اما در طول هفته اخیر حامیان خروج سریع فدرال رزرو از سیاست‌های انبساطی پولی بیشتر شده است. مقامات بیشتری از فدرال رزرو آمریکا از خروج سریع فدرال رزرو از سیاست‌های انبساطی پولی حمایت می‌کنند. انتظار می‌رود که تقاضا برای دلار آمریکا در معاملات هفته جاری افزایش یابد. شاخص PCE و گزارش FOMC Minutes روز چهارشنبه منتشر خواهند شد، که برای بازار اهمیت زیادی دارند.

فدرال رزرو نه‌تنها به بهبود شاخص‌های اقتصادی توجه دارد، بلکه تائید کرده که رشد تورم بیش از حد سریع بوده است. هنوز از دید فدرال رزرو آمریکا رشد سریع تورم موقتی است. اما در هر صورت بازار تصمیم خودش را در رابطه با چشم‌انداز تورم خواهد گرفت. شاخص PCE شاخص مطلوب فدرال رزرو آمریکا برای ارزیابی چشم‌انداز تورمی است.

 

این خبر که خواندید مربوط به که چرا دلار در واکنش به تمدید دوره ریاست پاول تقویت شد؟ . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *