تبریز فایننس

کاهش قیمت دوج کوین : دوج کوین با کاهش شدید مارکت کپ بازار روبرو شده است و نوسانات این ارز باعث شد که دوج کوین تنها در مدت سه ساعت حدود 13.47 میلیارد دلار کاهش یافت.
با این حال ، با سقوط ارزش به 0.67 دلار از قیمت بالغ بر 0.73 دلار ، کاهش در بازار دوج کوین ظاهر شد. به همین ترتیب ، CoinMarketCap داده هایی را ارائه می دهد که نشان می دهد حجم بازار دوج از 78/76 میلیارد دلار از 92.23 میلیارد دلار که سه ساعت زودتر در 8 مه ثبت شده بود ، به 78.76 میلیارد دلار کاهش یافته است.

علاوه بر این ، رالی رمزنگاری مورد حمایت افراد مشهوری مانند الون ماسک مدیر عامل تسلا قرار گرفت . او همیشه از طریق توییت های منظم از دوج کوین حمایت می کرد. در همان زمان ، آخرین قیمت رکورد پیش از برنامه Saturday Night Live (SNL) ماسک به عنوان میزبان ظاهر شد.

کاهش قیمت دوج کوین در پی سخرانی ماسک

ماسک اشاره کرد که این نمایش دوج کوین پس از توییت کردن عکس در 8 مه به نمایش در خواهد آمد . تصویری از خودش ، مایلی سایرس ، خواننده و خواننده رپ The Kid Laroi در کنار سگ Shiba Inu از. دوج کوین همچنین ، اکنون کارشناسان پیش بینی می کنند که دوج نوعی نوسان را تجربه خواهد کرد. این اتفاق پیش از حضور ماسک در SNL با علامت قیمت 1 دلار رخ خواهد داد.

از طرف دیگر ، برخی از تحلیلگران بازار به سرمایه گذاران هشدار می دهند که با احتیاط به دارایی نزدیک شوند. به دلیل عدم وجود یک پشتیبانی قوی بیت کوین مانند بتن .

با وجود تردید در مورد doge ، این دارایی در سال 2021 حدود 17،000٪ رشد کرده است. برای روشن کردن ، رشد گسترده Dogecoin در سقف بازار اجازه داد تا رمزنگاری Ripple (XRP) را از جای خود برانداز کند. در نتیجه ، DOGE اکنون تحت CoinMarketCap تحت Binance Coin (BNB) ، Ethereum (ETH) و Bitcoin (BTC) در مکان 4 است.

آخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال را از دسته اخبار ارز دیجیتال وب سایت تبریز فایننس دنبال کنید .