تبریز فایننس

ارز دیجیتال دوج کوین و سینمای خانگی AMC

ارز دیجیتال دوج کوین و سینمای خانگی

 ارز دیجیتال دوج کوین و سینمای خانگی

براساس گزارشات اخیر ، ایلان ماسک یا همان ( مدیرعامل تسلا) از طرح AMC که جهت پذیرش ارز دیجیتال دوج‌کوین ایجاد شده است استقبال کرده است.

 

طبق اخرین اخبار خبر گذاری های خارجی مدیرعامل شرکت سینمایی AMC(آدام آرون) گفته است که این شرکت قصد اضافه کردن دوج کوین را به عنوان گزینه های پرداختی  به فهرست های پرداختی خود را دارد.

 

وبر اساس نظرسنجی این کارآفرین در صفحه توئیتر خود ،  ۷۱ درصد از کاربران توییتر و فعالان حوزه ارز دیجیتال از این طرح استقبال کرده اند.

 

بنیانگذار دوج‌کوین(بیلی مارکوس) هم اعتقاد دارد که استقبال اشخاص از این طرح فقط از ایده آرون حمایت نکرده اند و میتوان گفت به نوعی به او گوش زد کرده اند که پلتفرم دوج کوین باید گسترش یابد تا بتوان از آن استفاده بیشتری کرد. یعنی همان امری که ایلان ماسک، بزرگترین حامی دوج‌ کوین آنرا انجام دهند.

 

مارکوس فقط به دنبال خشنودی حامیان دوج کوین نیست وطبق اطلاعیه ای خود در۱۶ سپتامبر افزود که قصد دارد اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین‌کش را نیز به فهرست پرداختی AMC اضافه کند.

 

ارز دیجیتال دوج کوین و سینمای خانگی AMC

.

اوایل همین سال جاری بود که اسپیس‌ ایکس دوج‌کوین را به عنوان ارز پرداخت برای ماموریت پرواز به ماه قبول کرد که ماموریتی تحت عنوان دوج-۱ در سال آینده انجام می شود.

 

اوایل ماه می هم ماسک از کاربران توئیتر درخواست داشت  که عقیده خود  را در رابطه با پذیرش دوج‌کوین در تسلا بیان کنند. بعد از این موضوع که تسلا بیت کوین را نپذیرفت ، این شرکت هم اکنون نیز انتقادات خود را از بیت‌کوین ادامه می‌دهد.

 

هم چنین در ماه گذشته نیز میلیاردر معروف (مارک کوبان) گفته بود که دوج‌کوین بیشترین سازگاری را با کالاها داردو این موضوع را مدیون حامیان دوج کوین است.

 

البته درمعاملات امروز بازار ارزهای دیجیتال ، دوج‌کوین تقریبا در یک محدود خاصی نوسانات جزئی داشته است ولی باید توجه داشت که اسن ارز دیجیتال  بازدهی هفتگی، منفی ۱۵ درصدی داشته است که میتوان گفت دوج‌کوین در چند هفته اخیر باروند نزولی داشته است که هم اکنون در رتبه دهم بازار ارزدیجیتال قرار دارد.

 

ارز دیجیتال دوج کوین و سینمای خانگی AMC

 

این خبر را که خواندید مربوط به پیوستن ارزدیجیتال دوج کوین به عنوان یکی از گزینه های پرداختی سینمای خانگی AMCبود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *