تبریز فایننس

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس : یکی از بخش هایی که نیاز به مدیریت صحیح شما در حساب کاربری دارد، بخش داشبورد است. این زبانه شامل قسمت های مختلفی از جمله امنیت، مرکز پاداش بایننس، تنظیمات شخصی حساب کاربری و غیره می باشد که در این مقاله با طرز کار هر یک از بخش های تب داشبورد، آشنا می شویم. با توجه به اینکه بخشهای دیگر در مقالات قبلی، جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است، در این مطلب به شرح بخش های دیگر می پردازیم.

 

  آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

برای ورود به بخش داشبورد، همانند تصویر، روی پروفایل خود کلیک کنید.

 

  آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس و بخش امنیت

در این بخش می توانید امنیت حساب خود را افزایش دهید .

 

  آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

 

مواردی همچون تایید هویت دوعاملی، مدیریت دستگاه، امکان تغییر کلمه عبوره مدیریت آدرس ولت و کد ضد فیشینگ از جمله مواردی است که در بخش امنیت قابل تنظیم است و به شرح آنها می پردازیم

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس و تایید هویت دو عاملی

همان گونه که ذکر شد تأیید هویت دو عاملی، روشی برای وارد شدن به حساب کاربری شما در بایتنس است. صرافي بایتنس برای این که اطمینان یابد، فردی که قصد ورود به یک حساب کابری را دارد، خود شخص کاربر است، از او دو عامل مختلف برای تایید هویت در خواست می کند تا از این طریق از فعالیت هکرها در صرافی جلوگیری نماید.

 

 آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

 

با استفاده از این روش، بعد از اینکه کاربر، یک نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود تعریف می نماید. بایننس به جای دسترسی سریع به حساب، از کاربر می خواهد برای اینکه اثبات نمايد حقيقيتاً صاحب آن حساب است، اطلاعات دیگری را نیز وارد کند.

 

برای ورود به حسابتان، علاوه بر کلمه عبوری که خودتان تعیین کرده اید، صرافی بایننس از شما می خواهد تا از طریق کدی که به ایمیلتان ارسال می گردد، هویتتان را تایید کنید. وقتی شما احراز هویت دو عاملی را فعال کنید. بابینس از شما می خواهد تا رمز عبور یکبار مصرفی که از طریق روش های دیگر ایجاد می گردد را نیز وارد نمایید. از این طریق بایننس ، امنیت حساب شما را در برابر نفوذ افراد بیگانه، بسیار تقویت می نماید.

 

این موضوع از چند طریق امکان پذیر است. یک راه، استفاده از تجهیزات سخت افزاری شبیه به یک فلش مموری ها می باشد که بایتنس در این روش، استفاده از تجهیزات سخت افزاری یوبی کی را پیشنهاد کرده است، بوبی کی همانند فلش به رایانه شما متصل شده و در هر یک دقیقه میتواند یک کد تولید کند.

 

 آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس و سخت افزار یوبی کی

 

روش دیگری استفاده از اپلیکیشن گوگل انننیکیتور  و ایمیل است که در مقاله روش ثبت نام در صرافی بایننس (Binance) به طور کامل شرح داده شد.

 

و در نهایت استفاده از پیامک است که کد مورد نظر به شماره موبایل شما ارسال میشود، اما فعالسازی پیامک به دلایلی که در فصل های قبل ذکر شده به هیچ عنوان برای کاربران ایرانی توصیه نمی شود.

آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس و مدیریت دستگاه

در قسمت مدیریت دستگاه، می توانید اطلاعات دستگاه های وارد شده به حساب کاربریتان را همراه با آی بی، مکان، تاریخ و وضعیت آنها مشاهده کنید. در واقع این بخش، دستگاه هایی را که در حال حاضر مجاز دسترسی به حساب شما هستند، را مشخص می کند. شما میتواند در صورت مشاهده وجود دستگاه غیرمجاز، دسترسی آن را به حساب خود مسدود نمایید .

 

  آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

رمز ورود

در قسمت رمز ورود، امکان تغییر پسورد خود را دارید. توصیه می شود هر چند وقت یک بار رمز عبور خود را تغییر دهید.

مدیریت آدرس ولت

در این قسمت شما می توانید کیف پول هایی را معرفی کنید که رمز ارزهای شما فقط به همان کیف پول ها برود. اگر این ویژگی را فعال کنید، برای اضافه کردن هر آدرس کیف پول باید از طریق ایمیل آن را تایید نمایید تا آدرس مورد نظر، وارد لیست شود.

 

کد ضد فیشینگ

فیشینگ حمله ای سایبری میباشد که در آن، یک شخص ناشناس تلاش میکند در نقش شما قرار بگیرد و از این راه به اطلاعات شخصیتان مانند رمز ورود به حساب دست پیدا کند، فعال کردن کد ضد فیشینگ به شما امکان می دهد یک کد دلخواه و منحصر به فرد، به هر شکلی که دوست دارید، تعریف کنید (یک عبارت دلخواه)، با این اقدام، در تمام ایمیل های ارسال شده از سوی صرافی بابتنس، عبارتی که شما مشخص کرده ابد، قرار داده می شود و شما متوجه خواهید شد که ایمیل دریافت شده از سایت اصلی بایت برای شما ارسال گردیده است و یک ایمیل جعلی برای هک حساب کاربری شما نیست.

 

فعالیت های حساب

در این قسمت، تمام ورود و خروج ها به صرافی بایننس و فعالیت هایی که انجام داده اید نشان داده می شوند.

 

  آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

مرکز کار (فعالیت)

منظور از کاره در واقع چالش هایی است که کاربر می تواند برای بدست آوردن توی پاداش با آنها روبرو شود. یعنی یک کاربر میتواند در ازای انجام آن چالش از صرافی اینتس پاداش و جایزه دریافت کند. بدین منظور مرکز کار به صورت روزانه یا هفتگی و به طور خودکار، کاربرانی را پیدا می کند که می توانند در این فعالیت ها شرکت کنند.

 

به عنوان مثال در یک چالش، تا حجمی مشخصی که چالش معین نموده است، شروع به معامله کرده و در یک بازه زمانی مشخص، أن رمز ارز خاص را معامله، خرید و فروش می نمایید تا بتوانید از جوایز بایننس مثل دریافت رمز ارز بیان بی بهره مند شوید .

برای این موضوع، صفحه مرکز کار را بررسی کرده و پس از دیدن کار، ابتدا مشاهده قوانین کار  را علامت بزنید تا شرایط و ضوابط خاص آن را مشاهده کنید، سپس روی گزینه کامل ۹۰، کلیک کنید تا برای تکمیل کار به صفحه مربوطه پروپ، حال میتوانید آن را تکمیل کنید  توجه داشته باشید که پس از زمان باقی مانده دیگر نمی توانید کاره خود را به پایان برسانید. همچنین مطمئن شوید که پس از اتمام کار در زمان مشخص شده روی گزینه دریافت پاداش کلیک کرده اید، در غیر این صورت، نمی توانید پاداش خود را بگیرید.

 

  آشنایی با تب داشبورد در صرافی بایننس

 

وضعیت «کار» و جوایز مربوطه ظرف چهار ساعت پس از اتمام، به روزرسانی می شود پس از اتمام چالش، حتما به مرکز کار برگردید تا وضعیت تکمیل فعالیت خود را بررسی کنید. پس از انجام موفقیت آمیز «کار»، یک پنجره باز شو با عبارت موفقیت آمیز ظاهر می شود. برای دریافت پاداش خود، برای مشاهده مرکز پاداش  کلیک کنید

 

این نکته را مد نظر قرار دهید که در مورد این بخش برای ارزهای دیجیتال، مخصوصا رمز ارت های جدیدی که سایت ماینتس برای خرید و فروش پیشنهاد میدهد (علیرغم دقت در انتخاب رمزارز ها توسط صرافی بایس)، همواره خطر از دست رفتن سرمایه با کاهش ارزش آن وزارت وجود دارد، بنابراین اگر در ابتدای راه معاملات ارزهای دیجیتال هستید، کار کردن با این بخش و انجام معاملات رمز ارزهای مختلف، توصیه نمی گردد

 

مرکز پاداش

برای ورود به مرکز پاداش همانند تصویر وارد این بخش می شویم.

 

 

همین طور که در تصویر نشان داده شده است این بخش شامل قسمت های مختلفی می باشد.

 

بخش تنظیمات

بخش تنظیمات شامل سه قسمت اطلاعات پایه، مدیریت ای پی ای  و ترجیحات می باشد

اطلاعات پایه ای حساب

در اولین قسمت تنظیمات ، بخش اطلاعات پایه ای قرار دارد که شامل: محافظت از اطلاعات شخصی، آدرس ایمیل، میزان کارمزد، آخرین زمان ورود و شماره آی پی شما می باشد.در ادامه صفحه اطلاعات بایهای بخش هایی همچون تایید هویت، تایید آدرس، محدودیت های برداشت و شبکه های اجتماعی قرار دارد.

 

در صرافی بایننس حتی برای کاربرانی که هویتشان تأیید نشده است، محدودیتی در خرید و فروش در داخل صرافی وجود ندارد، اما برای برداشت دارابی و خروج آن از بایننس، محدودیت هایی در نظر گرفته شده است در این صرافی برای کاربرانی که احراز هویت نشده اند و نیاز به ارائه مدارک شناسایی دارند، محدودیت برداشت روزانه ۲ بیت کوین وجود دارد. در صورت ارائه مدارک شناسایی، محدودیت برداشت روزانه از بین رفته و حساب شما به برداشت ۱۰۰ بیت کوین در روز ارتقا می یابد.

 

مدیریت رابط برنامه نویسی نرم افزار

در دومین قسمت تنظیمات، گزینه مد پر پت رابط برنامه نویسی نرم افزار قرار دارد
ایجاد یک کلید خصوصی (ای پی ای)، دسترسی به بازارها و خدمات معاملات در زمان واقعی در بایننس را از طریق سایت با برنامه شخص ثالث فراهم می کند، در واقع ای پی آی یک نوع رابط نرم افزاری بین دو برنامه متفاوت می باشد

ترجیحات

در سومین قسمت تنظیمات، گزینه ترجیحات فيرار دارد که شامل دو بخش ناپیدپه سفارش و اعلان ها است.در بخشی تابیدیه سفارش سه قسمت داریم که هر یک از موارد فوقي به تفصیل در اموزش های بعدی شرح داده خواهد شد .

 

  •  معاملات لیمیت اور در یا سفارش محدود
  • معاملات مارکت اور در با سفارش خرید یا فروش سریع، به قیمت رایج بازار
  •  معاملات استاب لیمیت با حد ضرر

در بخش اعلان ها هم سه قسمت وجود دارد:

 

  •  زبان اعلان ها : در این قسمت می توان تنظیمات زبان ایمیل و اعلان را انتخاب کرد
  • اعلان های سایت : پس از فعال شدن، اعلان های مربوطه را در داخل برنامه و وب سایت دریافت خواهید کرد، مثل پیام های سیستم، فعالیت ها اخبار بانتس و اعلان معاملات .
  • ایمپل پوش : می توان با غیر فعال کردن این قسمت، از دریافت ایمیل های تبلیغاتی جلوگیری نمود.

 

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال، دوره فارکس و  دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها و همچنین اخبار های وب سایت ، مارا دنبال کنید.

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *