تبریز فایننس

اندیکاتور کورولیشن در فارکس

آموزش اندیکاتور کرولویشن

میخوایم ببنیم اندیکاتور کورولوشن در فارکس به چه درد میخوره پس با ما با آموزش اندیکاتور کورولیشن  همراه باشید :برای اینکه یک معامله گر موفق باشید ، توجه به همه فاکتورها نسبت به نوسانات بازار مهم است.

 

این امر به ویژه در معاملات فارکس بسیار زیاد است . از آنجا که ارزها به صورت جفت ارزی قیمت گذاری می شوند ، هنگامی که بتوانید این همبستگی ها و نحوه تغییر آنها را تشخیص دهید ، می توانید از آنها برای برسی بیشتر تحلیل هایتان استفاده کنید و درصد خطا در معاملات را به حداقل برسانید .

تعریف کورولیشن یا همبستگی:

دلیل وابستگی متقابل جفت ارز ها به راحتی قابل درک است: اگر مثلاً پوند انگلیس را در برابر ین ژاپن معامله می کنید (جفت GBP / JPY) ، در واقع یک مشتق از جفت های GBP / USD و USD / JPY را معامله می کنید ؛ بنابراین ، GBP / JPY باید تا حدودی با یکی مرتبط باشد ، اگر نه هر دو جفت ارز دیگر.

 

با این حال ، وابستگی متقابل در میان ارزها بیش از واقعیت ساده جفت بودن آنها است. در حالی که برخی از جفت های ارزی به طور همزمان حرکت می کنند ، جفت های ارز دیگر ممکن است در جهت مخالف حرکت کنند ، که نتیجه محرک های پیچیده تر است.

آموزش اندیکاتور کورولیشن ، عدد کورولیشن چیست :

همبستگی ، در بازار های مالی ، معیار آماری رابطه بین دو جفت ارز یا سهام است . ضریب همبستگی عددی بین -1.0 و 1.0+ هست که کورولیشن 1+ نشان می دهد که دو جفت ارزی در زمان برابر در یک جهت حرکت می کنند.

 

همبستگی -1 نشان می دهد که دو جفت ارزی در 100٪ از زمان در جهت مخالف حرکت می کنند. همبستگی صفر نشان می دهد که رابطه بین جفت ارز کاملا تصادفی است.

 

آکادمی تبریز فایننس برای کاربران خود اندیکاتوری برای مشخص کردن کرولیشن آماده کرده است که شما با دانلود و نصب آن در متاتریدر چهار میتوانید کورولیشن تمامی جفت ارز هارا برسی کنید
برای دانلود روی لینک کلیک کنید .

 

در این متن سعی شد که در رابطه با اندیکاتور کورولیشن که بحث مهمی در بازار های مالی است توضیح داده شود شما میتوانید با استفاده از دوره های پیشرفته تبریز فایننس مثل دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین اطلاعات و دانش جدیدی درباره ی این پدیده نو ظهور را کسب کنید . از طریق پشتیبانی در واتس اپ با ما همراه باشید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *