تبریز فایننس

ارزهای کالایی همچنان به ریزش خود ادامه می دهند !

ارزهای کالایی همچنان به ریزش خود ادامه می دهند

ارزهای کالایی همچنان به ریزش خود ادامه می دهند و دلیل آن موقعیت چین و omicron است

 

چین

 

ویروس به طور فزاینده ای در هنگ کنگ شیوع پیدا کرده و مقامات در Xian در حال مبارزه هستند و قرنطینه سختی در آنجا وجود دارد به طوری که در آن مردم حتی اجازه دریافت مواد غذایی را ندارند و موارد ابتلا هنوز بیش از 100 مورد در روز است. این امکان وجود دارد که آنها از این موج عبور کنند، اما این آخرین شیوع نخواهد بود و توقف Omicron بسیار سخت است.

 

گسست سیاسی

 

اقدامات اکثر کشور ها برای قرنطینه‌ها و حتی محدودیت‌های متوسط رو به کاهش است و از طرفی در مبارزه با Omicron احساس ناامیدی وجود دارد.
در عین حال، سیستم های مراقبت های بهداشتی در نقطه شکست قرار دارند که خود این موضوع یک طوفان سیاسی را ایجاد می کند. ما نمی‌دانیم این روند چگونه تکامل می‌یابد، اما ناامیدی فزاینده‌ای در همه طرف‌ها وجود دارد و این نتیجه خوبی نخواهد داشت.

 

در حال حاضر ما شاهد فروش ارزهای کالایی و افزایش قدرت دلار و ین آمریکا هستیم.

 

این خبر را که خواندید مربوط به این بود که ارزهای کالایی همچنان به ریزش خود ادامه می دهند . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *