تبریز فایننس

کوین مارکت کپ هک شد !

کوین مارکت کپ هک شد

کوین مارکت کپ هک شد : بر اساس گزارشات بدست رسیده، 3.1 میلیون آدرس ایمیل کاربران کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) هک شده است.به گزارش کوین تلگراف، مجموعه و وبسایت ارائه دهنده داده های مربوط به قیمت ارزهای دیجیتال، بر اساس گزارشات متعدد قربانی حمله هکرها شده و آدرس ایمیل بیش از 3.1 میلیون کاربر این وبسایت به سرقت رفته است.

 

زمانی این اتفاق مشخص شد که وبسایت Have I Been Pwned، فاش کرد که آدرس های به سرقت رفته شده، به صورت آنلاین در حال معامله شدن هستند. کوین مارکت کپ که زیر مجموعه صرافی ارز دیجیتال بایننس است نیز این اتفاق را تایید کرده است.

 

در حالیکه کوین مارکت کپ به سرقت رفتن 3.1 میلیون آدرس ایمیل را تایید کرده است، این مجموعه اطمینان داده است که هکرها به رمز عبور هیچ یک از این ایمیل ها دسترسی پیدا نکرده‌اند. سخنگوی مجموعه نیز بیان کرده است که:

 

«داده های مورد سرقت قرار گرفته از سرورهای ما نبوده‌اند و در حال تحقیق بیشتر هستیم تا علت آن را جویا شویم. در صورت یافتن هر مدرکی اطلاعات را با شما در میان خواهیم گذاشت.»

 

با وجود تایید حمله، کوین مارکت کپ هنوز علت دقیق را شناسایی نکرده است و در پاسخ به درخواست کوین تلگراف اذعان داشته است:

 

«از آنجایی که هیچ یک از رمز عبورها به سرقت نرفته است، حدس ما این است که احتمالا دلیل آن پلتفرم دیگری بوده است که در آن کاربران ما از ایمیل خود برای ورود به آن استفاده کرده‌اند.»

 

شایان ذکر است که اخیرا حمله هکرها به صرافی کوین بیس نیز باعث به سرقت رفتن حساب کاربری 6000 نفر شد. دلیل آن سوء استفاده از سیستم اهراز هویت چند عاملی صرافی بود، که نشان دهنده دسترسی هکرها به آدرس ایمیل کاربران بوده است. به گزارش کوین بیس، هکرها توانستند نقصی در فرایند بازیابی حساب کاربری کاربران پیدا کنند و از آن برای حمله خود بهره بردند.در حالیکه هنوز ارزش دارایی های به سرقت رفته از سمت کوین بیس فاش نشده است، این صرافی از سوی کاربران خود با شکایت هایی مواجه شده است.

 

این خبر را که خواندید مربوط به هک شدن کوین مارکت کپ بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *