تبریز فایننس

افزایش قیمت بیت کوین از کانال ۶۵ هزار دلاری بعد از توییت مرموز سیلبرت

افزایش قیمت بیت کوین از کانال ۶۵ هزار دلاری

افزایش قیمت بیت کوین از کانال ۶۵ هزار دلاری ، بعد از توییت مرموز سیلبرت

 

برای نخستین بار در تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) قیمت بیت کوین از مرز ۶۵,۰۰۰ دلاری عبور کرد. این اتفاق ناگهانی قیمت بیت کوین، زمانی صورت گرفت که مدیرعامل دیجیتال کارنسی گروپ(بَری سیلبرت)، با انتشار پستی در حساب توییتر خود ، آن هفته را ، دوره باور نکردنی برای ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرد. همچنین با این اتفاق ، قیمت اتریوم هم با ثبت رکوردی جدید، به کانال  ۴,۷۳۹ دلاری رسیده و فاصله خود را با ناحیه ۵,۰۰۰ دلار کمتر از قبل کرده است.

 

این خبر که خواندید مربوط به افزایش قیمت بیت کوین از کانال ۶۵ هزار دلاری ، بعد از توییت مرموز سیلبرت ، بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر :بازار جهانی ارز دیجیتال، بازار فارکس و بازار بورس مطلع شوید.

 

آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *