تبریز فایننس

قیمت بیت کوین در33 هزار دلار در حال تجمع است

قیمت بیت کوین در33 هزار دلار : علائم تجمع بیت کوین (BTC) با افزایش هش ریت شبکه و افزایش خروج ارز در ماه جولای شروع به ظهور می کند.

همانطور که فشارهای وارد شده بر بازار ارز دیجیتال شده در چین کاهش می یابد و هش ریت بیت کوین (BTC) نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد، معامله گران اکنون روی چگونگی تأثیر قیمت بر اثر باز شدن قفل این هفته بیش از 550 میلیون دلار متمرکز شده اند.

منبع خبری کوین تلگراف درباره قیمت بیت کوین در33 هزار دلار چه می گوید ؟

داده های کوین تلگرف مارکت پرو (Coin telegraph Markets Pro) و تریدینگ ویو(Trading View) نشان می دهد که روند نزولی صبح زود در بیت کوین (BTC) در تاریخ 12 ژوئیه تا بعد از ظهر نیز ادامه داشت و پس از تسخیر بیت کوین(BTC) بر بازار، به زیر سطح پشتیبانی 33000 دلار رسید.

روز دوشنبه پس از گزارش رسانه های مختلف مبنی بر اینکه شرکت های تابع رمز ارز سه بیانیه ثبت فرم 10 را به طور علنی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه داده است، که این خبر توجه بیشتری را به خود جلب کرد.

دلایل ریزش قیمت بیت کوین در33 هزار دلار ؟

در این بین اما گزارش ها و آمار ها حاکی از آن است که رمز ارزهایی ماننده بیت کوین کش، بیت کوین(BTC)، اتریوم(ETH)، ای یو اس(EOS) و دوج کوین (Dogecoin) اعتماد بیشتری را در بین مردم نسبت به سایر رمز ارز ها پیدا کرده اند.

سرکوب چین در استخراج بیت کوین منجر به کاهش 55 درصدی هش ریت شبکه شد زیرا استخراج ارز بیت کوین( BTC) در سراسر کشور خاموش شدند و عملیات به خارج از کشور منتقل شد.

بر اساس گزارش اخیر Glass node، تقریباً 29٪ از قدرت هش از دست رفته. زیرا استخراج کنندگان چینی با موفقیت در جابجایی مجدد سخت افزار اقدام کردند در حالی که سخت افزارهای منسوخ شده قبلاً از بین رفته و جان تازه ای پیدا کرده اند.

مقاله توقف استراج بیت کوین در چین را بخوانید

تقریباً یک ماه پس از این اتفاقات در چین، معیار تغییر موقعیت خالص ماینر اکنون نشان می دهد که آنها دوباره در حالت انباشت قرار گرفته اند و این نشان می دهد که فشار طرف فروش ناشی از ماینرهای آفلاین بیش از جبران انباشت توسط ماینرهای عملیاتی است.

شواهد دیگری در مورد کاهش فروش را می توان در داده های جریان مبادله برای بیت کوین(BTC) یافت، که در مقایسه با سپرده گذاری طی دو هفته گذشته مقدار بیشتری بیت کوین (BTC) از مبادلات خارج شده است.

در نتیجه افزایش خروجی، میزان ذخایر بیت کوین در تمام صرافی ها بین 28 ژوئن و 11 ژوئیه بیش از 16100 BTC کاهش یافت.
از منظر کلان، بسیاری این را به عنوان یک پیشرفت صعودی برای بیت کوین تعبیر می کنند، زیرا به نظر می رسد دارندگان توکن در حال برداشتن BTC برای ذخیره سازی طولانی مدت هستند زیرا بازار در انتظار حرکت مهم بعدی است.

آلت کوین ها تحت فشار قرار می گیرند اگر قیمت بیت کوین به 33 هزار دلار برسد.

به طور کلی آلت کوین ها Altcoins روز دوشنبه تحت فشار قرار گرفت، زیرا عقب نشینی در BTC منجر به ضعف در بازار شد.

با تشدید فروش تا بعد از ظهر، قیمت اتریوم (ETH) پس از هجوم معامله گران برای خروج، به سطح حمایت 2000 دلار سقوط کرد.
در حالی که اکثر بازار در این روز قرمز بود، چندین پروژه وجود داشت که توانستند در 12 ژوئیه بالاتر از سر و صدا و سود پس از آن قرار بگیرند.
سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 1.354 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 45.5٪ است.

در کل سیگنال های بسیاری برای حرکت مثبت بعدی بیت کوین وجود دارد که نشان از حتمی بودن این اتفاق است و همینطور بعد از بیت کوین نیز ارز محبوب اتریوم می تواند جایگزین بیت کوین شود که این خبر برای برخی افراد می تواند خبر خوشی باشد زیرا که با انباشت اتریوم در حال حاضر می توانند به سود بسیاری از این راه برسند.

فعلا هیچ کنش و واکنشی از بیت کوین برای حرکت مثبت دیده نمی شود و ارز های دیگر نیز به پیروی از آن حرکت خاصی انجام نمی دهند اما این اتفاق ممکن است به زودی بیفتد پس توصیه می کنیم اگر متضرر از ارزهای دیجیتال بوده اید کمی هم صبر کنید آینده می تواند روشن باشد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *