تبریز فایننس

اولین غول مالی ژاپنی SBI خدمات وام بیت کوین را آغاز کرد

sbi

غول مالی ژاپن SBI Group از طریق زیرمجموعه وابسته به رمزنگاری خود ، SBI VC Trade ، خدمات وام ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد.

طبق اعلام  رسمی در تاریخ 24 نوامبر ، پلتفرم جدید وام رمزنگاری به کاربران امکان می دهد رمزنگاری خود را به SBI وام دهند و با در نظر گرفتن مالیات با نرخ 1٪ سود کسب کنند.

این سرویس جدید که VC Trade Lending نامیده می شود ، در ابتدا از ارز رمزنگاری شده اصلی بیت کوین ( BTC ) پشتیبانی خواهد کرد ، اس بی ای همچنین قصد دارد پشتیبانی از ( Ether ( ETH  و xrp را اضافه کند . حداقل میزان وام 0.1 BTC یا 1840 دلار در زمان انتشار است ، در حالی که حداکثر مبلغ 5 BTC یا 92000 دلار محدود می شود.

مدیر عامل این شرکت گفت که وام تجاری VC هیچ گونه هزینه مدیریت حساب یا حق عضویت سالانه نخواهد داشت. این سرویس همچنین هیچ گونه هزینه ای برای سپرده های واریز شده در ین ژاپن یا رمزنگاری دریافت نمی کند ، اما با این وجود هزینه برداشت ین را پرداخت می کند.

SBI یک موسسه مالی بزرگ در ژاپن است که در صنعت رمزنگاری فعالیت می کند. در اوایل اکتبر سال 2020 ، بازار ارز و مشتقات SBI بازار نقدینگی SBI TaoTao را خریداری کرد، یک مبادله رمزنگاری که قبلا 40٪ متعلق به YJFX یاهو ژاپن بود. این شرکت همچنین تجارت رمزنگاری خود را از طریق شرکت تابعه SBI VC Trade خود انجام می دهد.
این شرکت همچنین شریک اصلی Ripple است ، شرکتی که محصولات مالی خود را با XRP ، چهارمین رمزنگاری بزرگ توسط سرمایه بازار در زمان انتشار ، می سازد. در اواخر اکتبر سال 2020 ، مدیر عامل SBI ،یوشیتاکا کیتائو ادعا کرد که اگر ریپل تصمیم به ترک ایالات متحده داشته باشد ، به احتمال زیاد به ژاپن نقل مکان می کند .

در دوره های آموزشی فارکس تبریز فایننس تمامی جوانب تحلیل فاندامنتال آموزش داده میشود.

 

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *