تبریز فایننس

مروری بر اخبار مهم بورس (1400/08/12)

مروری بر اخبار مهم بورس (1400/08/12)

مروری بر اخبار مهم بورس (1400/08/12) : نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی گفت:

🔹فروش نفت‌خام و فراورده در بورس سازوکار تسویه ارزی ندارد و مشتریان حتی برای واریز پیش‌پرداخت ارزی هم باید به شرکت ملی نفت و یا شرکت ملی پخش مراجعه کنند تا ما اجازه دهیم که در تابلو شرکت کنند، این رویه نقض غرض است.

اولتیماتوم دولت به دستگاه‌ها؛ حقوق و مزایا را در سامانه ثبت کنید

🔹هیات وزیران به دستگاه‌های اجرایی برای ثبت رقم دریافتی کارکنان این دستگاه‌ها در سامانه حقوق و مزایا به قید فوریت اولتیماتوم داد.

ا
بانک‌ها در وام‌دهی به بخش مسکن، همکاری می‌کنند؟

🔻اعطای تسهیلات جهش تولید مسکن به مرحله اجرایی رسیده و طبق قانون از ۱۰ آبان ماه همه بانک‌ها مکلف به تخصیص ۲۰ درصد سهم تسهیلات کشور به بخش مسکن شده‌اند. چنانچه بانکی این تکلیف را اجرا نکند، ۲۰ درصد جریمه مالیاتی می‌شود.

🔻نکته قابل توجه در مسئله تامین مالی ساخت مسکن، آمادگی نظام بانکی جهت اعطای تسهیلات بلند مدت مسکن است.

عرضه خودرو در بورس کالا کلید خورد

مذاکره با ایران #خودرو/ 90 درصد محصولات خبهمن در‌ راه بورس کالا

معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالای ایران:

🔹خودرو‌هایی که مشمول قیمت گذاری نیستند منعی برای عرضه در بورس کالا ندارند و مذاکراتی برای عرضه این خودرو‌ها در بورس کالا انجام شده است.

🔸زمانی که خودرو وارد بورس کالا شود، قیمت خودرو در بورس بین قیمت کارخانه و بازار خواهد بود.

با ایران خودرو درباره خودرو‌هایی که مشمول قیمت گذاری نمی‌شوند مانند خودرو تارا و هایما، مذاکراتی کرده‌ایم. 90 درصد تولیدات گروه خودرو سازی بهمن در بورس کالا عرضه خواهد شد.

 

این متنی که خواندید مربوط به اخبار مهم بورس که چند روز پیش رخ داده بود ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

 

 

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *