تبریز فایننس

تحلیل تکنیکال الگوراند (ALGO) شنبه 11 دی 1400

تحلیل تکنیکال الگوراند (ALGO)

تحلیل تکنیکال الگوراند (ALGO) : قیمت الگوراند (ALGO ) در مقایسه با بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده عملکرد قابل توجهی داشته است به طوری که از پایین ترین سطح خود در 1.25 دلار که طی هفته منتهی به 24 دسامبر (3 دی) ثبت شد، به بالاترین سطح هفتگی خود و قیمت فعلی 1.70 دلار، رسیده و رشدی 42 درصدی را از آن زمان نشان داده است.

در حال حاضر، قیمت الگوراند به یکی از قوی ترین سطوح مقاومتی در نمودار هفتگی ایچیموکو نزدیک می شود. دو اندیکاتور Volume Point Of Control 2021 و Kijun-Sen هفتگی منطقه 1.80 دلاری را هدف قرار داده اند. با توجه به رشد سریع و نبود پولبکی کوتاه مدت، لمس مقاومت 1.80 دلار محتمل است.

 

 

این احتمال نیز وجود دارد که قیمت الگوراند بدون مکث به بالای 1.80 دلار برسد. باندهای Optex و اسیلاتور Composite Index از پایین‌ترین سطوح تاریخی به دست آمده‌اند. این شاخص نیز با شیبی دیده می شود که نشان می دهد قیمت همزمان از هر دو میانگین متحرک خود عبور خواهد کرد و این یک رویداد به شدت صعودی است.

 

علاوه بر این، شاخص مقاومت نسبی از اولین سطح اشباع فروش در بازار صعودی (50) جهش کرده است. گاوهای محافظه کار ممکن است قبل از بازکردن هرگونه پوزیشن لانگ جدید، سطوح بالاتر از Tenkan-Sen هفتگی در تراز قیمت 2.17 دلار را در نظر بگیرند. بسته شدن قیمت در تراز 2.17 دلار یا بالاتر، ALGO  را برای شروع مرحله بعدی صعود به سمت سطح فیبوناچی افزایشی 1005 نزدیک به تراز 3.25 دلار آماده می کند.

 

این خبر را که خواندید مربوط به تحلیل تکنیکال الگوراند (ALGO) در شنبه 11 دی بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *