تبریز فایننس

پس از قطع همکاری ریپل و مانی گرام چه سرنوشتی در انظار ریپل است

مانی گرام و ریپل

همکاری ریپل و مانی گرام در آینده:

همکاری ریپل و مانی گرام: مدیر عامل شرکت ریپل ، برد گارلینگ هاوس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که شرکت fintech و MoneyGram International با هم تصمیم گرفته اند که به همکاری خود با این شرکت خاتمه بدهند .

 

با این حال ، در بیانیه 8 مارس خاطر نشان شد كه هر دو شركت متعهد شده اند كه در آینده نوعی مشاركت با هم داشته باشند.

 

گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که با هم ریپل و MoneyGram International (MGI) میلیاردها دلار از طریق خدمات RippleNet RippleNet و On-Demand نقدینگی (ODL) پردازش کردند و اظهار داشت:

“در حالی که فقدان چارچوب تنظیم رمزنگاری بی نیاز آب و مشاغل و مصرف کنندگان ایالات متحده را آلوده کرده است ، اما آنچه Ripple و MGI با هم به دست آورده اند قابل انکار نیست.”

مدیرعامل Ripple بارها قانونگذاران ایالات متحده را متهم کرده است که با عدم ایجاد دستورالعمل های نظارتی روشن ، بخش رمزنگاری را خفه می کند. وی که در تاریخ 8 مارس با خروجی مالی Axios صحبت کرد ، اظهارات دولت ایالات متحده مبنی بر اینکه رمز XRP Ripple امنیتی است دارای تأثیرات منفی برای صنعت رمزنگاری به طور گسترده است .

اظهارات مدیر عامل ریپل درباره همکاری ریپل و مانی گرام :

“به همین دلیل است که من می گویم این فقط برای ریپل بد نیست ، بلکه برای رمزنگاری به طور گسترده در اینجا در ایالات متحده بد است. و این فعالیت را پیش می برد ، آن فعالیت کارآفرینی را در خارج از ایالات متحده به پیش می برد. ”

مشارکت استراتژیک بین دو شرکت به طور رسمی در ژوئن 2019 اعلام شد ، اما MoneyGram از اوایل سال 2018 از محصول xRapid ریپل به عنوان بخشی از روند پرداخت های مرزی خود استفاده می کرد. قرارداد بین دو شرکت قرار بود در سال 2023 منقضی شود.

اگر درباره ارز دیجیتال اطلاعاتی ندارید می توانید در دوره آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید.

با این حال ، MGI همکاری با ریپل را در اواخر ماه فوریه به تعویق انداخت پس از آنکه SEC  شکایت خود را علیه ریپل به دلیل نقض اوراق بهادار در دسامبر سال 2020 تنظیم کرد. در همان ماه ، شرکت پرداخت اظهار داشت که از پلت فرم ODL یا RippleNet برای انتقال مستقیم استفاده نمی کند بودجه مصرف کننده است و طرف اقدام SEC نیست.

 

در اوایل ماه مارس ، مانی گرام در دادگاه کالیفرنیا به دلیل ادعاهای دروغ گفته شده در مورد همکاری با آزمایشگاه های Ripple و ارز رمزپایه XRP شکایت شد. دادخواست دعوی طبقاتی توسط موسسه حقوقی Rosen به نمایندگی از سرمایه گذاران که از 17 ژوئن 2019 تا 22 فوریه 2021 از MoneyGram اوراق بهادار خریداری کرده اند ، ارائه شده است.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *